Önerilen

Küçükçekmece de Uzman Ustalar İle Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi olarak İstanbul Avrupa yakası ve Küçükçekmece çevresine 10 kişilik alanında uzman ekibi ile her marka beyaz eşya klima bakım, onarım, yedek parça hizmeti vermektedir. Önceliğimiz daima değerli müşterilerimizin güveni ve memnuniyetidir. Klima servisi İstanbul firmamız arızalı yedek parça değişiminde orijinal parça kullanmakta ve test cihazları ile test ederek onarım yapmaktadır. 

Klima Servisi Küçükçekmece

Her marka beyaz eşya, kombi ve klima arızalarını Eko teknik klima servisi Küçükçekmece olarak itina ile gidermekteyiz. Değerli müşterilerimiz sizde beyaz eşyanızı emanet ettiğiniz firmayı lütfen özenli bir şekilde seçiniz. Unutmayın ki her tamirci teknik servis değildir. Çalışma saatlerimiz hafta içi ve hafta sonu 09.00 - 21.00 aralığı içinde her türlü marka beyaz eşya kombi klima bakım ve onarım hizmeti ile bir telefon kadar yakınınızdayız. Klima servisi İstanbul firması olarak güler yüzlü hizmet, müşteri memnuniyeti ve kalitemizden ödün vermeden sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Önerilen Şirketler

Değerlendirmeler

Akif Şahin 4.5
16.5.2020 03:34

Merhaba sayın Müşterimiz Öncelikle değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Firmamız Küçükçekmece istasyon mahallesinde faaliyet göstermektedir. Taleplerinizi karşılamak için profesyonel kadromuz, teknolojik ekipmanlarla tüm İstanbul Avrupa yakasına her marka her model Beyaz Eşya, Kombi, Klima Televizyon ve Küçük ev aletleri Tamir bakım ve montaj hizmeti sunmaktayız.orjinal yedek parça ve profesyonel işciligimizin ortalama10 yıl ömrü vardır ve bir yıl garanti veriyoruz. Mesai satlerimiz sabah 08:30 akşam 21:00 dir "Aynı gün servis imkanı" "Uygun fiyat profesyonel hizmet" " Orjinal parça" " Yıl Garanti""

Bildir

Değerlendirme gönderin