Serhat Tasimacilik

18 Şubat 2019 Pazartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Serhat Tasimacilik

  • Hatay / Kirikhan
  • 18 Şubat 2019 Pazartesi
  • 20 kişi görüntüledi
4.0

Serhat Tasimacilik

Günümüzde Kirikhan evden eve nakliyat sektöründe hizli, kolay ve esyalarin en az zararla atlatildigi bir tasima hizmeti verilmektedir. Büyük, agir esyalar dâhil bütün esyalarin tasinmasi sirasinda asansörlü tasima islemi yapildigi için son derece kolay sekilde tasinabiliyorsunuz. Esyalariniz evinizin uygun olan balkonuna ya da genis penceresine kurulan hidrolik asansör yardimiyla oturdugunuz evden aliniyor, yeni tasinacaginiz eve de ayni sekilde çikariliyor. Esyalar asansör ile tasindigi için hasar orani da minimum düzeyde oluyor. Bazen esyalariniz hasar almadan da tasinabiliyorsunuz. Çünkü esyalarin uygun malzemeler ile ambalaj yapilmasi olasi darbelere karsi esyalarinizi koruyor. Özellikle hassas ve degerli esyalariniz için bu oldukça önemli bir unsurdur.

Kirikhan Nakliye alaninda deneyimli firmalarla çalismak her zaman avantajli olur. Esyalarinizin tasinmasi sorunsuzca yapilir. Tasima süreci iyi yönetildigi için herhangi bir sorun yasanmaz. Kirilacak esyalarin paketlenmesi ve özel kutulara yerlestirilmesi, mobilyalarin uzman çalisanlar tarafinda demontaj hale getirilerek zarar görmeyecekleri sekilde ambalaj yapilmasi tasinmanin en zorlu sürecinin tamamlanmasini saglar. Esyalarin tamaminin paketlenmesi, hiç birinin açikta tasinmamasi esyalarin zarar görmesini önemli oranda önlemektedir. Ayrica tasinma sirasinda asansör kullanilirsa hasar orani daha asgariye indirilmektedir.

Tasinma herkesin yasayabilecegi bir islemdir. Bazen is geregi gibi zorunluluktan dolayi bazen de semt degistirme gibi isteklerle tasinmak zorunda kalabiliriz. Evinizi tasimak sizi strese sokmasin. Ev ve Kirikhan ofis tasima alaninda deneyimli firmalardan profesyonel yardim almak gibi önemli bir seçeneginiz var. Özel yasaminizi ve is hayatinizi sekteye ugratmadan tasinabilirsiniz. Size uygun olana belirlediginiz bir tarihte tasinma olanagina sahipsiniz. Üstelik en uygun fiyatlarla evden eve tasima hizmeti alabilirsiniz. Hem güvenli tasima hem de modern bir sekilde tasinabilirsiniz. Esyalarinizi hasar görmeden yeni evinize, ofisinize yerlestirebilirsiniz.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin