Ekol Nakliyat

6 Mart 2019 Çarşamba tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Ekol Nakliyat

  • Samsun / Ilkadim
  • 6 Mart 2019 Çarşamba
  • 52 kişi görüntüledi
4.0

samsun ilkadim güvenilir nakliyat


   Günümüzde pek çok kimse evden eve nakliyat firmalarini tercih eder. Firmalar güvenilir ve kaliteli hizmetleriyle tasinma islemlerini kolaylastirir. Esyalarin paketlenmesi, tasinmasi ve yerlestirilmesi zahmet gerektiren islerdir. Nakliyat firmalari araciligiyla bu islemler hizli ve kolay bir sekilde halledilir. Piyasada fazla sayida nakliyat hizmeti veren firmalar bulunur.  Ev sahibi sorun yasamamak adina güvenilir ve tanidik firmalari tercih etmelidir. Nakliyat firmalarinin dikkat etmesi gereken birtakim kriterler vardir.  Nakliyat isleminin kisa bir sürede tamamlanmasina ve esyalarin zarar görmeden teslim edilmesine dikkat eden firmalar siklikla tercih edilirler.

   Paketleme, tasima ve teslimat islemlerini  gerçeklestiren firmalar sehir içi veya disinda da hizmet verebilirler. Bazi firmalar bünyesinde deneyimli personelleri bulundurur. Müsterilerine tasinma için detayli bir plan çizerek hizmet sunar. Bu sekilde çalisan firmalar siklikla tercih edilirler.  Nakliyat esnasinda esyalarin hasar görmesi durumunda masraflar firma tarafindan karsilanir. Ayrica firmayla sözlesme yapilmalidir. Sözlesmeye tasinan esyalarin listesi eklenir. Böylece esyalarda eksiklik oldugunda müsteri itiraz etme hakkina sahip olur.  Bu sekilde tasinan esyalar güvence altina alinir.  Evden eve nakliyat firmalarinin önceligi müsteri memnuniyetinin saglanmasi olmalidir. Arz talep iliskisini dikkate alarak hizmet veren firmalar rakiplerini geride birakmayi basarir.

   Ev sahibi esyalari paketlerken hassas davranmalidir. Gerekirse kirilabilecek olan esyalari ayri bir sekilde paketlemelidir. Paketlerin üzerine uyari içeren yazilar yazilabilir. Böylece esyalari tasiyan personellerin daha dikkatli davranmasi saglanir. Tasinma islemi hizli ve güvenilir bir sekilde tamamlanmalidir. Firma personelleri beyaz esyalari ve duvara monteli dolaplari dikkatli davranarak sökmelidir.  Evden eve nakliyat firmalari bazi durumlar asansörlü tasimaciligi önerir.  Esyalar agir ve fazla ise asansörlü tasimaciliktan yararlanmak mantiklidir. Ancak bu yöntem ev sahibi açisindan daha masrafli olabilir.

 

 

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin