Sahin Tasimacilik

19 Ocak 2019 Cumartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Sahin Tasimacilik

  • Çorum / Çorum Merkez
  • 19 Ocak 2019 Cumartesi
  • 202 kişi görüntüledi
4.0

Sahin Tasimacilik Çorum

Yillardir profesyonel anlamda nakliye hizmeti veren firmamiz, her geçen gün müsteri portföyünü biraz daha büyütüyor. Üstelik Merkez evden eve nakliyat firmasi olarak artik yalnizca Istanbul’a degil, tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Üstelik basit ve amatör araçlar ile degil, tamami nakliyeye özel dizayn edilmis, kapali kasa, lüks araçlarimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Artik bir yerden baska bir yere tasinmak için yagissiz günlerin gelmesini beklemenize gerek yok.

Son yillarda sik kullanilmaya baslayan tasimacilik sigortalari, özellikle kurumsal firmalar için büyük avantaj. Çünkü kurumsal firmalarin tasimaciliginda çok sayida teknolojik ve pahali cihazin nakliyesi saglaniyor. Dolayisiyla bu cihazlarin zarar görmesi durumunda çok ciddi maddi kayiplar doguyor. Bizler de Merkez evden eve nakliyat firmasi olarak, hem kurumsal, hem de bireysel nakliye hizmetlerimiz sirasinda tasimacilik poliçeleri düzenliyoruz. Bu sayede dilediginiz esyanizi teminat kapsamina alabiliyor ve daha güvenli bir sekilde lojistigini saglayabiliyoruz.

Firmamiz nakliyenin her asamasi ile kendisi ilgileniyor. Dilerseniz anahtar teslim bir nakliye hizmeti alabilirsiniz. Çünkü paketleme ve monteyi de kapsayan bir süreci üstlenmekteyiz. Öncelikle esyalarinizi uygun ambalajlar ile paketliyor ve asansörlü sistemlerimiz ile araçlara yüklüyoruz. Bu teknoloji sayesinde, insan gücü kullanilmadigi için,

Dar ve dik apartman merdivenlerinden düsme tehlikesi söz konusu olmuyor,

Esyalariniz insan gücü ile tasinirken söz konusu olabilecek çizilme ve kirilma gibi riskler ortadan kalkiyor,

Tek seferde onlarca esyaniz ayni anda araçlara yüklenebiliyor,

Esyalariniz merdivenlerden tasinmayacagi için daha gürültüsüz ve kisa bir yükleme islemi gerçeklesiyor,

Tasinma gerçeklestikten sonra da Merkez evden eve nakliyat olarak verdigimiz hizmetler bitmiyor. Yeniden monte edilmesi gereken esyalariniz için en usta çalisanlarimizi yönlendiriyoruz. Tamamen ücretsiz olarak, nakliye hizmetimize ek monte hizmeti de veriyoruz. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin