Sahil Rize Kamyonet Duragi

2 Şubat 2019 Cumartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Sahil Rize Kamyonet Duragi

  • Rize / Merkez
  • 2 Şubat 2019 Cumartesi
  • 172 kişi görüntüledi
4.0

Sahil Rize Kamyonet Duragi

Sehir içi ve sehir disi tasimacilik alaninda hizmet veren firmamiz, Istanbul ve çevresinin en sik tercih edilen sirketlerinden biri. Çünkü bizler müsterilerimize öncelikle güven veriyoruz. Sigortali tasimacilik poliçesi düzenliyor olmamiz da verdigimiz bu güvencenin bir göstergesi. Artik nakliye esnasinda zarar gören esyalariniz için hak talep edebiliyorsunuz. Merkez evden eve nakliyat firmasi olarak, sizin için en iyi sigorta firmalari ile isbirligi içindeyiz.

Esyalari paketlemek, uzun bir süreç gerektiren islemlerdendir. Hatta esyalarin bir kismi haftalar öncesinden paketlenir, çogu zaman hangi kutularda oldugu unutulur ve kullanilamaz. Oysa bizler tasinma gününe kadar esyalarinizi kullanabilmenizi sagliyoruz. Çünkü tasinmanin gerçeklesecegi gün kendimiz paketleme yapiyoruz. Kisa sürede paketledigimiz esyalarinizi, sistematik bir sekilde gruplandiriyoruz ki karisiklik ya da kaybolma gibi durumlar söz konusu olmasin. Üstelik paketlemeyi yaptigimiz gibi, tasidigimiz noktada yeniden açiyor ve esyalarinizi dilediginiz yere yerlestiriyoruz. Böylelikle ortada ne paketlerin olusturdugu bir yigin kaliyor, nede yerlestirilmesi bekleyen onlarca esya.

Tasinmak artik tahmininizden çok daha kisa. Çünkü Merkez evden eve nakliyat firmasi olarak asansörlü tasima teçhizatlariniz kullaniyoruz. Yani bu sistemler bizlere, insan gücüne olan ihtiyaci makinalar ile gidermemize imkân taniyor. Artik esyalariniz tek tek ustalar ile degil, toplu bir sekilde bu sistemler ile tasiniyor. Böylece kisa sürede, üstelik çok daha güvenli bir sekilde esyalarinizin tamami yüklenmis oluyor.

Eger profesyonel bir nakliye hizmeti almak isterseniz karsiniza fais rakamlar çikaran firmalar ile karsilasabilirsiniz. Ancak bizler Merkez evden eve nakliyat firmasi olarak her zaman müsteri odakliyiz. Bu sebeple de tek bir nakliye ücreti ile sizlere farkli hizmetler de sunmaktayiz. Örnegin demonte – monte hizmeti de bunlardan biridir. Sizler de hemen arayin ve ücretsiz olarak yönlendirecegimiz eksperlerimiz fiyat teklifinde bulunsun. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin