Öz Güven Nakliyat

3 Kasım 2018 Cumartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Öz Güven Nakliyat

  • istanbul / Üsküdar
  • 3 Kasım 2018 Cumartesi
  • 244 kişi görüntüledi
4.0

Öz Güven Nakliyat Evden Eve

Üsküdar ofis tasima diger tasinma türlerinden biraz daha farklidir. Daha dikkat ve daha fazla hiz gerekir. Islerin uzun süreli aksamasi demek o is sahibi için büyük kayiplara neden olabilir. Nakliyatta gerçeklesen yenilikler sayesinde profesyonel bir hizmetle günlük is temponuzu aksatmadan ofisinizin tasinmasi mümkün. Örnegin sizin yapmaniz gereken telefon görüsmeleri veya bilgisayar mail baglantilariniz var. Siz bir kösede bu islerinizi halledip kahvenizi içerken tasima personelleri size hiçbir rahatsizlik vermeden esyalarinizin de-montaj ve ambalajlama islemlerini gerçeklestirir. Bir taraftan araçlara yüklenen esyalar öglen olmadan bitmis olur. Özellikle sehir içi Üsküdar ofis tasima söz konusu ise ayni gün içerisinde hemen yeni isyerinize yerlesmeniz mümkün. Tasima firmasinin görevi esyalari sadece mekâna indirmek ile sinirli degildir. Burada da ayni sekilde vazife devam eder. De-montaji yapilan esyalarin burada montaji ve kurulumu teknik personeller tarafindan gerçeklestirilir.

Üsküdar ofis tasima talepleri bazen sehirler arasi olarak gerçeklesebilir. Bu durumda da yapilacak sey aynidir. Yani ayni titizlik ve sehirler arasi tasimaya uygun tam donanimli araçlarla nakliye hizmeti verilir. Is hayati beklemeye gelmez. Sehirler arasi mesafelerin uzunlugu nedeni ile yolculuk bir günden fazla sürebilir. Ama varilabilecek en kisa zamanda yeni is yerine tüm ekipmanlarin tasinmasi için profesyonel bir hizmet sunulur. Bu kalitede bir hizmetin en önemli unsuru hiç süphesiz hayatin her alaninda oldugu gibi planli çalismadir. Bir nakliye firmasinin yenilik ve degisimleri takip etmesi müsteri beklentilerine cevap vermede büyük rol oynayacaktir. Insana, çevreye ve insanlar için degerli olan esyalara önem vererek bu bilinçle tasima yapmak müsteri memnuniyeti ile birlikte yeni müsteri kitlelerine ulasmayi saglayacaktir. Ayni zamanda firma kisa sürede büyüyerek lojistik sektöründe uluslararasi alanda çalisma olanagina sahip olacaktir. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirmeler

Hüsnü coban 4.5
1.5.2020 21:34

Geçen hafta internette Üsküdar evden eve nakliyat araştırmasına girdim çünkü evimi taşımak istiyordum ama İstanbula yeni tayınım olmuş olduğundan dolayı bulunduğum ev sahibiyle anlaşmamızın ardından Üsküdar nakliyat firmasına ihtiyacım vardı arama motorundan bu web sayfasını buldum burada öz güven nakliyat firmasına denk geldim hem uygun bir ücrete anlaştık hemde işlerini özenle yaptılar kendilerine teşekkür ederim çok memnun kaldım.

Bildir

Değerlendirme gönderin