Mistik Nakliyat

26 Ocak 2019 Cumartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Mistik Nakliyat

  • Mugla / Fethiye
  • 26 Ocak 2019 Cumartesi
  • 47 kişi görüntüledi
4.0

Mistik Evden Eve Nakliye

Tasinma herkes için büyük bir telastir. Esyalarin toplanmasi, ambalaj ve paket yapilmasi, tasinmasi herkesin gözünde büyür. Bu islemlerin tamamini evden eve nakliyat hizmeti veren bir firmaya yaptirmaniz en dogru yaklasim olacaktir. Esyalarin tasima sigorta yapilmasi, profesyonel sekilde ambalaj yapilmasi, asansörle tasinmasi, kapali kasa araçlarin içine yerlestirilmesi deneyimli kisiler tarafindan yapilmalidir. Bu sayede esyalariniz zarar görmeden tasinabilir. Nakliye ve tasima sirasinda sigorta yapilmasi da önemli bir avantajdir. Evinizdeki tüm esyalar sorunsuz bir sekilde tasinir, hasar riski azalir. Ayrica tasima sigortasi sayesinde esyalarinizin kaybolma riskine karsi da önlem almis olursunuz.Nakliyat firmalari her geçen gün evden eve tasima, ofis tasima gibi hizmetlerini gelistirmektedir. Esyalar evinizden alindigi gibi yeni evinize tasinir. Evinizdeki düzeniniz hiç bozulmamis gibi hissedersiniz. Yeni evinizdeki düzeninizi hiç yadirgamazsiniz. Ayrica esyalariniz hasar görmeden tasinmis olur. Sehirden sehre, ayni semtte, baska bir ilçeye tasinmak çok kolaylasti.

Özellikle sehirlerarasi nakliyat fiyatlari rekabetten dolayi oldukça ucuzladi. Ödeyeceginiz tasima bedeli normal fiyatlardan pek farkli degildir. Sadece mesafeden dolayi yakit giderleri artmaktadir.Tasima firmalari ayni zamanda ev depolama hizmeti de sunmaktadir. Firmalar evinizdeki fazla esyalari, kullanmadiginiz esyalari, koyacak yer bulamadiginiz esyalari özel depolarda muhafaza etmektedir. Bir süre baska sehre gitmek zorunda kalanlar, evini kentsel dönüsüme veren, bir yakininda kalacak olanlar esyalarini güvenle bu depolarda bekletebilir. Ambalaj yapilan esyalariniz bu depolarda sizin adiniza muhafaza edilir. Nemden, isidan, yagmurdan korunacak sekilde saklanir.

Evden eve tasima sirasinda firmanin çalisanlari esyalarinizin korunmasi için her türlü önlemi almaktadir. Esyalariniz özelliklerine uygun sekilde tasinmaktadir. Kirilacaklar, çizilecek esyalar özel sekillerde koruma altina alinmaktadir. Firma tüm paketleme ve ambalaj malzemesini getirmektedir. Tasinma süreci basarili bir sekilde tamamlanmaktadir.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin