Mir Ticaret Nakliyat

16 Şubat 2019 Cumartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Mir Ticaret Nakliyat

  • Istanbul / Avcilar
  • 16 Şubat 2019 Cumartesi
  • 62 kişi görüntüledi
4.0

Mir Ticaret Nakliyat

Ev Tasima

Avcilar Evden eve nakliyat konusunda modern öntemleri kullanarak isimizi müsterilerimizi memnun etmek için titiz bir sekilde yapiyoruz. Hizli bir sekilde isimizi yaparak müsteri odakli olarak çalismalarimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Yenilikçi ve tekonolojiyi yakindan takip eden firmamiz bunu isine de en dogru sekilde yansitarak en dogru sekilde tasima isini bitirmektedir. Ev esyasi tasimanin zorluklarini bilerek hareket eden görevlilerimizi planli ve disiplinli bir sekilde çalisarak size verilen zamanda her isi bitirmektedir. Böylece zaman ile ilgili bir magduriyet yasamamis olursunuz. Güvenligi her zaman ön planda tutarak esyalarin en ufak bir zarar görmemesi adina dikkatli davranan personelimiz her türlü egitimi almisbir ekipten olusmaktadir.

Evinize gelip evden eve nakliye yapmadan önce tasinacak olan esyalarin potansiyelini anlamaya çalisiyoruz. Böylece fiyati da bu sekilde belirleyerek ücretlendirme yapiyoruz. Ayni zamanda araç büyüklügü ve personel temini de saglamis oluyoruz. Sonrasinda sizinle yaptigimiz sözlesme maddelerini belirleyip o sekilde hareket ediyoruz. Avcilar Ev tasima asamalari sirasinda her sey sigortali olarak nakliye edilmektedir. Böylece olusacak bir kaza sonucu zarar gören esyanin telafisi en iyi sekilde saglanacaktir. Iyi organize olan ekip söz verilen zamanda tüm tasinma isini bitiriyor. Is bölümü yapan ekibimiz alaninda uzman yerlerde çalisarak ortaya çok güzel sonuçlar çikarmaktadir. Titiz bir sekilde sökülme ve kurulum yapan montaj ekibimiz mobilyalar konusunda sorunsuz bir sekile isini bitirir.

Avcilar Evden eve nakliye sirasinda teknolojinin her imkanindan yararlanip büyük olan esyalari evin en uygun yerine sabitlenen asansör sistemi ile araçlarimiza tasiyoruz.böylece zahmet çekmeden ve zaman kaybetmeden agir yüklerden kurtulmus oluyruz. Küçük olan esyalari da muhafaza saglayan paketleme malzmeleri ile sarip saglam kolilerin içine yerlestirip o sekilde kolay bir sekilde tasiyoruz.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin