Mahir Duman Nakliyat

16 Şubat 2019 Cumartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Mahir Duman Nakliyat

  • istanbul / Besiktas
  • 16 Şubat 2019 Cumartesi
  • 145 kişi görüntüledi
4.0

Mahir Duman Nakliyat

Özellikle kadinlar için tasinma süreci biraz daha fazla yorucu ve zahmetli geçen bir islemdir. Bu nedenle günler öncesinden hazirliklara baslamak gerektiginden profesyonel bir firma ile anlasma sürecin çok daha rahat geçirilmesini saglar. Besiktas Evden eve nakliyat için firmamiz simdiye kadar hep basarili ve müsterilerini memnun eden islere imza attigi için tercihiniz sizi asla pisman etmeyecektir. Saglam ve zarar görmeyi engelleyen paketleme malzemeleri ile kirilip zarar görecek olan esyalari ekibimiz özenli bir sekilde sarmaktadir. Sözlesme sartlarina göre zaten yasanacak aksi bir durumda zarar gören her sey en güzel sekilde telafi edilir. Yani esyalar sigortali bir sekilde tasinmaktadir. Bu durum da her zaman güven asilayan faktörlerimiz arasinda olmustur. Hiç bir sekilde sözlesme sartlari kagit üzerinde birakmayiz.

Bakimlari düzenli olarak yapilan araçlar ile Besiktas ev tasima islemini özenli bir sekilde yapiyoruz. Her zaman yenilikçi ve teknolojik cihazlari takip ederek firmamiza sürekli yatirim yaparak isimizi pratiklestirmeye devam ediyoruz. Ödemeleri farkli seçenekler ile yapabilme firsatini da müsterilerimize sunmaktayiz. Düzenli ve sistemli olarak çalisarak tasinma islemi söz verilen zamanda gerçeklestirilir. Güler yüzlü ve özverili olan peronelimiz her detay ile yakindan ilgilenerek kisilerin rahat etmesini saglar. Esya yogunluguna bagli olarak personel ve araç belirleyerek müsterilerimizin bütçelerine de özen göstermis oluyoruz.

Besiktas Evden eve nakliye islemlerini gösteren görseller site içinde detaylari ile birlikte yer almaktadir. Kafaniza takilan sorulara da iletisim numaralarimizdan arama yaparak cevap bulabilmeniz mümkündür. Mobilyalarin montaj islemlerini üstlenen ayri bir ekibimiz de bulunmaktadir. Talebe bagli olarak onlar da tasinma sirasinda bu islemleri özenli bir sekilde gerçeklestirir. Yeni olan adrese gelen mobilya parçalarini düzgün bir sekilde kullanilabilir hale gelerek monte ediyoruz.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin