Kayseri Nakliyat

14 Kasım 2018 Çarşamba tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Kayseri Nakliyat

  • Kayseri / Talas
  • 14 Kasım 2018 Çarşamba
  • 84 kişi görüntüledi
4.0

Kayseri Takubiya Nakliyat

 Günümüzde nakliyat islemleri oldukça zahmetli bir sekilde halledilir. Esyalarin tasinmasi, paketlenmesi ve yerlestirilmesi vakit alan islemlerdir. Özellikle çalisan kimseler için bu durum daha da zahmetli bir hale gelir. Talas evden eve nakliyat sirketleri ev sahiplerini büyük bir zahmetten kurtararak tasinma islemini gerçeklestirir. Böylece nakliyat islemleri daha kolay bir sekilde gerçeklesir.  Firmalar esyalarin tasinmasini ve yerlestirilmesini yaparak ev sahibini büyük bir yükün altindan kurtarir. Ayrica bazi firmalar fazla olan esyalari depolayarak gerektiginde teslim alindigi sekilde geri verir. Her ne kadar firma ev sahibinin yükünü azaltsa da esyalarin dikkatli bir sekilde paketlenmesi ve esya listesinin yapilmasi gibi sorumluluklari vardir.


 Talas evden eve nakliyat firmalari 7/24 verdikleri hizmetle müsterilerini magdur birakmamaktadir. Çok fazla sayida nakliyat firmasi oldugundan karar vermek kolay degildir. Bunun için birkaç farkli hususta dikkatli olmak gerekir. Uzun yillardir hizmet veriyor olmasi, müsteri memnuniyetini göz önünde bulundurmasi ve profesyonel personelleri bünyesinde bulundurmasi kaliteli bir firma oldugunu gösterir. Ayrica müsteriyi nakliyat sigortasina tesvik etmesi güvenilir bir firma oldugunun isaretidir. Netice de esyalar firmaya teslim edilecegi için güven önemli bir unsurdur.

 Firma seçimi yapildiktan sonra hangi tarihte tasinma isleminin  gerçeklesecegine karar verilir.  Ev sahibi ve firma tasinma günüyle ilgili detayli bir sekilde plan yapmalidir. Olusabilecek aksilikler hususunda firma bilgilendirme yapmalidir.  Ev sahibinin esyalari paketlerken dikkatli olmasi gerekir. Paketlenmeden kaynakli olarak esya zarar görürse firma masraflari karsilamaz. Ancak hasar Talasevden eve nakliyat firmasindan kaynakli ise mesuliyet esya sahibine ait degildir.  Herhangi bir esya eksikliginin olusma ihtimaline karsi tasinmadan önce esya listesinin yapilmasi tavsiye edilmektedir. Böylece olusturulan esya listesiyle firmaya ispat etmek daha kolay olacaktir.

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin