Kaya Nakliyat

19 Ocak 2019 Cumartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Kaya Nakliyat

  • Sakarya / Serdivan
  • 19 Ocak 2019 Cumartesi
  • 52 kişi görüntüledi
4.0

Kaya Nakliyat

Yasam standartlarinin olusturdugu olagan disi degiskenler, tasinma ihtiyaçlarini her zaman olusturabilmektedir. Her ne kadar hazirlikli oldugu düsünülse de esyalarin tasima için hazirlanmasindan paketlenmesine, tasinmasi için araç temin edilmesinden sürecin sorunsuz ve hasarsiz geçirilebilmesine kadar her açidan son derece zorlu ve mesakkatli bir durumdur. Ancak profesyonel  Serdivan evden eve nakliyat hizmeti destegi almaniz hem uzun vadede degerlendirildiginde ekonomik hem de son derece modern standartlarda bir tasinma gerçeklestirebilirsiniz. Çünkü uygun olmayan sartlarda yapacaginiz tasinma islemlerinin esyalarinizda olusturacagi tahribat maliyetin ciddi manada artis göstermesine neden olurken, firmamiz özel paketleme ve ambalajlama sistemleri ile esyalarinizin bu tip risklerden korunmasini sagliyor.

Evden eve tasima sürecinde esyalar deneyimli personellerimiz tarafindan uygun özel ambalajlama ürünleri ile koruma altina alinmaktadir. Daha sonra esyalarinizi riske edecek, tasima yöntemlerinden kaçinarak, tamamen hassas sekilde araca yükleme islemlerini gerçeklestiriyoruz. Bu asamada kullandigimiz Serdivan nakliye araçlarimiz ise sadece evden eve esya tasima islemlerine kullanilan, özel tasarimli araçlardir. Filomuzda bulunan tüm nakliyat araçlarimiz, esyalarinizin tasinmasi için uygunluk veya hijyen açisindan dünya standartlariyla uyumludur.

Tipki ev tasima hizmetlerinde oldugu gibi Serdivan ofis tasima hizmetleri konusunda da firmamiz özel araçlari, deneyimli kadrosu ve teknolojiye entegre tasima altyapisi ile faaliyet göstermektedir. Ofis esyalari farkli boyutlardaki masa, sandalye vb. ofis malzemelerinin haricinde yazici gibi agir ve büyük boyutlu özel teknolojik cihazlardan olustugundan bu esyalara özel paketleme ürünlerini kullaniyoruz. Bu sayede uygun olmayan paketler nedeni ile ofis esyalarinizin tasima sirasinda güvenlik risklerine açik olmasi gibi bir durum olmamasini sagliyoruz. Ayrica her asamasi planli olarak dizayn edilmis hizmet yelpazemiz dahilinde ofis tasimasi belirli süreleri asmadan tamamlanmaktadir. Kurumsal hizmetlerdeki aksamalarin plan disi tasima süresi uzamalarindan kaynakli ciddi sorunlar teskil etmemesine büyük önem gösteriyoruz.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin