Istanbul Nakliyat

16 Şubat 2019 Cumartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Istanbul Nakliyat

  • Istanbul / Sisli
  • 16 Şubat 2019 Cumartesi
  • 33 kişi görüntüledi
4.0

Istanbul Nakliyat

Sisli Evden eve nakliye konusunda piyasada adini basarilari ve disiplinli çalismalari ile duyurmus olan firmamiz bu anlamda güven veren hizmeti müsterilerine vermektedir. Herkesin esyasinin degerli oldugu bilinci ve sorumlulugu ile hareket eden profesyonel ekibimiz her detayi bilinçli bir sekilde yerine getiriyor. Her zaman müster memnuniyeti odakli hareket ederek her türlü istek ve talepleri dikkate alarak siz degerli müsterilerimiz ile saygili bir diyalog yasamayi tercih ediyoruz. Böylece her sey çok daha saglikli bir sekilde ilerlemektedir. Müsterilerimiz ile aramizdaki sözlesmede sizin haklarinizi koruyan maddelere agirlik veriyoruz. Böylece hiç bir sekilde magduriyet yasanmasina firsat verilecek bir durum yasanmamis oluyor. Yasanacak olumsuz durumlarda da yenilikçi çözümler ile her zaman yüzlerin gülmesini önemsiyoruz.

Düzenli ve disiplinli ev tasima sürecinin geçirilmesi için planlamayi en dogru sekile yapip en dogru sekilde organize oluyoruz. Böylece söz verdigimiz zamani asmadan Sisli ev tasima isinin üstesinden geliyoruz. Kirilacak olan esyalar için muhafaza saglayan malzemeler ile sarma islemi yapip, onlari saglam olan kolilere düzenli bir sekilde istif yapiyoruz. Tasima yapan araçlarin da bakimlarini düzenli bir sekilde yaptigimiz için bozulma gibi durumlar ile asla karsilasmiyoruz. Personel sayisi ve araç hacmi de esya yogunluguna bagli olarak degisim gösteriyor. Piyasaya oranla fiyatlarimiz son derece hesapli ve uygun fiyatlidir. Ödemeleri de nakit ya da kredi karti ile yapabilmeniz mümkündür.

Mobilyalarin monte yerlerinden parçalanip tekrar kullanilabilir hale gelmesine yardimci olacak olan montaj ekibimiz de Sisli evden eve nakliyat sürecinde talebe bagli olarak devreye girmektedir. Esyalarinizi en yeni haliyle herhangi bir sekilde zarar görmeden kullanmaniz için son derece dikkatli davranilmaktadir. Yasanacak bir sorunda firmamiz en iyi çözüm önerileri ile telafi edilmektedir.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin