Kolumanlar Tasima

6 Mart 2019 Çarşamba tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Kolumanlar Tasima

  • istanbul / Maltepe
  • 6 Mart 2019 Çarşamba
  • 272 kişi görüntüledi
4.0

istanbul maltepe evden eve nakliyat

Ofis tasima hizmetleri belli prensiplere bagli olarak planli bir sekilde yapilmalidir. Evraklarin, cihazlarin ve mobilyalarin güvenligi gerçekten bu sektörde ekstra bir öneme sahiptir. Öncelikle ücretsiz ekspertizle tasinacak malzeme ve cihazlar tespit edilmelidir. Buna göre nasil büyüklükte bir araç kullanilacagi ve tasimada kaç personelin görev alacagi belirlenir. Tarih ve saatte ofis tasima hizmetlerinde büyük öneme sahiptir. Is hayati aksamaya gelmez. Bir an önce yeni is yerine tasinmak ve yerleserek ay6ni tempoda devam etmek gerekir. Bu yüzden belirlenen saat ve tarihte verilen adreste olmak güven saglamanin en dogru yoludur. Araçlara yükleme ise ekipmanlarin öncelik sirasina göre yapilmalidir. Titiz bir paketleme ve esyalarin de-montaji da yine firmanin teknik ve bu konuda tecrübeli elemanlari tarafindan yapilir. Maliyeti oldukça yüksek elektronik ve teknolojik cihazlar titiz bir sekilde ambalajlanir.

Bazen is degisikligi, bazen semt degisikligi veya farkli nedenlere bagli olarak ofis ve is yeri degisikligi yapmak gerekir. Esyalarin zarar görme endisesi, is yerinde islerin aksamasi gibi sorunlar bu tasinmanin gözünüzde büyümesine ve endise etmenize neden olur. Oysaki artik ofis tasima hizmetleri inanilmaz konfor ve profesyonellikte yapiliyor. Bunun için hiç endise etmenize gerek yok. Ayni gün tüm esyalarinizla hiçbir sorun ve hasar olmadan yeni ofisinize tasiyabilirsiniz. Firma tarafindan kurulumu yapilan mobilya ve diger esyalarinizla isinize ara vermeden devam edebilirsiniz. Ofis tasimaciliginda kullanilan ambalaj ve paketleme ekipmanlari diger tasima ekipmanlarindan daha yüksek koruma özelligine sahiptir. Bu yüzden esyalariniz hiçbir çarpmaya veya çizilmeye maruz kalmadan tasinacaktir. Ofis tasimaciliginda araç içi dizayn da biraz daha ileri seviyededir. Bazi esyalar araç içerisine sabitlenerek tasinir ve esyalarin sarsilmasi veya dis etkenlerden etkilenmesi engellenir.

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirmeler

Erdogan Helvaci 4.5
7.3.2019 20:11

Hiçbir esyam kirilmadi, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonraki tüm tasinma islemlerimde tek çalisacagim firmadir. Kolumanlar Nakliyat Tüm arkadaslarimada tavsiye edecegim. Tekrar çok tesekkürler. hizmetler.com.tr Tavsiye Edecegim Sitedir

Bildir

Değerlendirme gönderin