Hisaroglu Nakliyat

6 Kasım 2018 Salı tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Hisaroglu Nakliyat

  • Kocaeli / Darica
  • 6 Kasım 2018 Salı
  • 125 kişi görüntüledi
4.0

Hisaroglu Nakliyat

Tasimacilik, yani esya tasimaciligi, dolayisiyla baska bir deyisle nakliyecilik, kolay bir is degildir. Bazi kendilerini nakliye firmasi olarak görenler, esya tasimaciligi sadece esyalari kamyonetlere yükleyip istenildigi yere götürmek olarak algiliyor, fakat tasimacilik öyle degildir. Tasimacilikta esyalarin sadece bir yerden baska bir yere tasinmasi degil, ayni zamanda esyalarin saglam ve düzgün ve tasinmasi önemlidir.

 

Esyalarin hiçbir sekilde kamyona atilmamasi gerekiyor. Esyalarin düzgünce paketlenmesi ve ona göre tasinmasi ve götürüldügü yerde çikarilip yerine konulmasi gerekiyor. Kaliteli tasimacilik budur. Aksi takdirde kafaniza göre esyalari tasirsaniz, esyalarin kiril, dagilma ve hatta kaybolma yüzdesi çok yüksek olacaktir. Darica tasimacilik sanildigi kadar kolay bir is degildir. Aksine zordur ve müsteriyi memnun edebilmek te ayrica zordur. Birçok kisiye göre, tasimacilik sadece esyalarin tasinmasi ve birakilmasi gibi düsünebilir, fakat degil. Eger esyalarinizin en iyi sekilde tasinmasini istiyorsaniz, evinizi ya da is yerinizi tasiyacaginiz zaman internetten arastirip kaliteli bir tasimacilik sirketi bulmaniz ve onlardan yardim istemeniz çok önemlidir. Aksi halde, esyalariniz tasindiktan sonra, ya bazi esyalariniz kaybolmus olabilir veya kirik dökük esyalarla karsilasabilirsiniz.

 

Kendilerini tasimaci olarak gören kisi veya nakliye adi altinda geçen kisiler sorumlulukta kabul etmemektedir, bu sebeple tasimacilik islerinizi yaptirirken çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bir kisinin nakliye firmasi olarak isim almasi ve internet sayfasi açmasi çok kolaydir. Bu sebeple firmalari arastirirken, hangi firmanin nerede, nasil bir ortamda ve kimlerin çalistigini kontrol etmeniz gerekiyor. Sonuçta esyalarinizi onlara emanet edeceksiniz. Bütün nakliye veya Darica tasimacilik firmalarinda, eger evinizi ya da is yerinizi tasiyacaksaniz, firma her seyden önce degerli ve özel esyalarinizi sizin paketlemenizi ve mümkünse tasimanizi ister. Paketleyebiliyorsunuz ama tasiyamiyorsaniz, firma götürülmesi gerektigi yere kadar tasiyabilmektedir.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin