Evden Eve Nakliyat

3 Kasım 2018 Cumartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Evden Eve Nakliyat

  • istanbul / Besiktas
  • 3 Kasım 2018 Cumartesi
  • 214 kişi görüntüledi
4.0

Evden Eve Nakliyat

Besiktas evden eve nakliyat ihtiyaçlarinizda dogru firmalarla çalismak istiyorsaniz, seçimlerinizi dogru yapmalisiniz. Bakanlik onayli ve izinli hizmet sunan firmalari seçmeniz çok önemlidir. Dogru seçimler yaparak esyalarinizin güvenli ve hasarsiz sekilde tasinmasini saglayabilirsiniz. Firmamizi seçerek dogru adim atacaksiniz. Size nakliye konusunda en iyi hizmeti sunacagimizdan emin olabilirsiniz. Degerli müsterilerimiz, her zaman size en iyi ve donanimli hizmeti sunmak için emek sarf etmekteyiz. Araç filomuzu ve elemanlarimizi sürekli gelistirmek firmamiz için çok önemlidir. Araçlarimiz kapasiteli, yola dayanikli, bakimlari sürekli yapildigindan asla yolda kalmaz. Öte yandan, elemanlarimiz arasinda profesyonel elektrik teknisyenlerimiz, marangozlarimiz, sürücülerimiz ve tasima görevlilerimiz bulunmaktadir. Çalismalarimizdan %100 müsteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

Besiktas evden eve nakliyat konusunda titiz çalismalarimizla birçok referans elde ettik. Yillarin deneyimi ile en iyisini sundugumuz firmamizdan içiniz rahat sekilde esyalarinizi emanet edecek ve titiz bir hizmet alacaksiniz. Çantanizi, cep telefonunuzu alin ve herseyi geride birakin, rahatça adresinizde bizi bekleyin. Kirilmayan, çizilmeyen, zarar görmeyen esyalariniza yeni yuvanizda, yeni yasaminiza baslayabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz her çalismamiz için sigorta kapsamindadir. Nakliye sigortasi kapsaminda zarariniz tazmin edilir. Bu noktada firmamizin çalisma prensibine güvenebilirsiniz.

Firmamiz Besiktas evden eve nakliyat konusunda ilklerin ve yeniliklerin firmasidir. Ambalaj malzemelerimizi, sürekli yeni teknolojiyi takip ederek modern ve yenilenmis olanlarla yenileriz. Her tasinma isleminde yeni paketinde malzemeleri açariz. Kutulama, kolileme islemlerimizde esyalarin türlerine ve hasar alma risklerine göre düzenleme yapariz. Aracimiza alma islemlerinde de yüksek katlar için hidrolik asansör sistemimiz devreye girmektedir. Nakliye islemleri kapsaminda, ev tasimasi yaninda, ofis tasimaciligi, fabrika ve kurumlarin tasinmasi islemleri de tarafimizdan yapilmaktadir. Sitemizden rezervasyon yaptirabilir ve çagri merkezinde de her zaman yararlanabilirsiniz. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin