Ersan Ev Ofis Tasimaciligi

18 Şubat 2019 Pazartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Ersan Ev Ofis Tasimaciligi

  • istanbul / Sancaktepe
  • 18 Şubat 2019 Pazartesi
  • 104 kişi görüntüledi
4.0

Ersan Ev Ofis Tasimaciligi

Esyalarinizin tasinmasi için bir Sancaktepe nakliyat firmasi ile anlasabilirsiniz. Firma Sancaktepe evden eve nakliyat hizmeti veriyorsa gözünüz arkada kalmasin. Firmanin deneyimli çalisanlari bütün tasinma süreçlerini en iyi sekilde yönetecektir. Firma yetkilisinin evinizde yapacagi ilk degerlendirme sonrasinda esyalarinizin nasil tasinacagi, asansör kullanimi, tasima fiyatinin belirlenmesi gibi önemli hususlar sonuçlandirilacaktir. Firmanin verdigi tasima fiyatini onayladiginiz takdirde aranizda baglayici bir tasima sözlesmesi yapilir. Sözlesme içeriginde tasinma sirasinda yapilacaklarin tamami belirtilir. Bu sekilde güvenli olarak tasinabilirsiniz.

Tasima firmasi ile belirlediginiz tasinma gününde firma ekibi ve tasima araci ile sabahleyin gelecektir. Tasinmanin gün içinde tamamlanmasi için mutlaka sabah mesai saatiyle birlikte hazirliklar baslamalidir. Ev tasima islemi oldukça zordur. Her sey düzenli yapilmadigi takdirde sorunlar yasanabilir. Bu yüzden planlamayi tasima firmasina birakmalisiniz. Siz sadece tasinma gününden önce özel esyalarinizi toplamis olun. Firmanin ekibi esyalarinizi toplayacaktir. Ayrica tüm esyalariniz ambalajli sekilde tasinacaktir. Hidrolik asansör ile aracin yanina kadar indirilen esyalariniz düzenli bir sekilde aracin içine yerlestirilir. Sancaktepe Nakliye asamasinda da esyalarinizin güvenligi düsünülmüstür. Esyalariniz firma tarafindan sigortali olarak tasinir.

Yeni tasinacaginiz ev baska bir sehirde ise bu konuyu daha önceden firma aile görüsmelisiniz. Sehirlerarasi nakliyat hizmeti alirsaniz normal tasima fiyatlarina fazladan yakit giderleri de ilave edilecektir. Bunun disinda fazladan bir maliyetiniz olmaz. Tasima firmalari sadece evinizi tasirken degil isyerinizi tasirken de size yardimci olabilir. Ofis tasima için firma tecrübeli ekibini yönlendirecektir. Esyalarinizi yine ambalajli ve sigortali olarak tasirlar.

Tasima firmalari tarafindan sunulan ev depolama hizmeti de isinize yarayabilir. Esyalarinizi bir süre koymak için yer ariyorsaniz firmanin depolama alaninda bir yer kiralayarak esyalarinizi güvenli bir sekilde muhafaza edebilirsiniz. Bu hizmet için makul bir fiyat ödersiniz.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin