Çaglar Nakliyat

18 Şubat 2019 Pazartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Çaglar Nakliyat

  • istanbul / Fatih
  • 18 Şubat 2019 Pazartesi
  • 176 kişi görüntüledi
4.0

Çaglar Nakliyat

Tasinma karari alanlar Fatih evden eve nakliyat hizmeti veren tasima firmalari ile iletisime geçmelidir. Tasima firmasina ikamet etmek istediginiz evinizi degistirmek istedigini, esyalarinin tasinmasi gerektigini belirtmelidir. Baska bir sehre tasinmak istiyorlarsa Fatih sehirlerarasi nakliyat konusunda bilgi alabilirler. Ancak tasima fiyati hakkinda telefonda bilgi almak dogru degildir. Tasima firmasinin evinizi ve esyalarinizi görmeden fiyat vermesi de hatali olur. Esyalarinizin miktari, evinizin hangi katta oldugu, tasinmak istediginiz adres, asansörlü tasima olup olmayacagi gibi konularin degerlendirilmesi gerekir.

Fatih Ev tasima konusunda deneyimli, bu alanda egitim almis çalisanlari bulunan tasima firmalari müsterilerine en iyi kosullarda yardimci olacaktir. Esyalarin sigortali tasinmasi, asansörlü tasima ve esyalarin ambalaj yapilarak tasinmasi mümkün olacaktir. Nakliye sirasinda esyalarin açikta tasinmamasi gerekir. Esyalarin ambalaj yapilmasi çizilmelerini, kirilmalarini, tozlanmasini, kirlenmesini önler. Ayrica tasinma sirasinda görüntü kirliligi de olusmaz. Yasam alaninizda kullandiginiz esyalarin açikta tasinmasi hiç hos degildir.

Nakliyat alaninda hizmet veren firmalar esya tasimaciligina çok önem vermektedir. Toplumun tasinma konusunda çektigi sikintilar nedeniyle böyle bir hizmet sektörü ortaya çikmistir. Çok katli binalarin artmasi, tasinmanin zorlugu nedeniyle insanlarin daha fazla destege ihtiyaci olur. Ofis tasima için de tasima firmalari ayni kosullarda hizmet vermektedir. Ev esyalarinin tasinmasi sirasinda gösterilen özen ofis esyalarinin tasinmasinda da gösterilmektedir. Isinizden geri kalmamaniz ve isinizin aksamamasi için dikkat edilmektedir. Ofisteki esyalariniz, mobilyalariniz zarar görmeden yeni ofisinize tasinmaktadir.

Evden eve tasima hizmeti veren firmalarin ayni zamanda ev depolama hizmeti bulunmaktadir. Evini kentsel dönüsüme sokan kisilerin geçici süre baska bir yerde ikamet etme zorunlugu nedeniyle ev esyalarini koymak için böyle bir firsattan yararlanmasini tavsiye ederiz. Ayrica evinde kullanmadigi fazla esyalari olanlar da depolama hizmetini kullanabilir.

 

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin