Aydinlik Nakliyat Antalya

10 Şubat 2019 Pazar tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Aydinlik Nakliyat Antalya

  • Antalya / Dösemealti
  • 10 Şubat 2019 Pazar
  • 22 kişi görüntüledi
4.0

Aydinlik Nakliyat Antalya

Nakliye islemlerinde güvenilir ve hizli olma ev ve ofis tasimalari için ilk aranan özelliklerden olmaktadir. Dösemealti nakliye firmasi ile tüm tasinma islemleri belirli disiplin ve prensip dogrultusunda gerçeklesmektedir.  Bu anlamda ve ev ofis tasinma çalismalari da hem güvenli hem de sorunsuz olarak tamamlanmaktadir. Tasinma islemine özel olarak son teknoloji ile yapilan asansörlü tasima kamyonu ile esyalar en güvenli sekilde nakliye edilmektedir. Güler yüzlü ve pratik ekip ile ev ve ofis tasimaciligi en kisa sürede gerçeklesmektedir. Pratik olarak yapilan tasinma çalismalarinda öncelik her zaman müsteri memnuniyeti olmaktadir. Bu nedenle firmamiz bu sektörde popüler olarak tercih edilen nakliye firmalarinin da basinda gelmektedir.

Garantili olarak gerçeklesen nakliye çalismalarinda islem önceligi ilk olarak esyalarin zarar görmemesi adina garantilenmesidir. Bu anlamda Dösemealti evden eve tasima isleminde yer alan firmamizin ekspertiz hizmeti esyalarin sigortalamasini yapmaktadir. Daha sonra esyalar dogru ve güvenli olarak paketlenerek tasima kamyonuna sabitlenmektedir. Paketleme sirasinda esyalarin çizilme yirtilma ya da hasar görmesi engellenmesi için bez kaplamasi yapilmaktadir. Kaplamadan sonra kalin olarak kullanilan paketleme malzemesi ile strec ve koli bandi kullanimi yapilarak esyanin her yeri kapanmaktadir. Böylece hasar görme ihtimali en aza indirilmektedir.   

Ev ve ofis tasimaciliginda gelisen teknoloji ile yerin herhangi bir önemi bulunmamaktadir. Dösemealti asansörlü tasimacilik ile tüm esyalar istenilen katlara sorunsuz olarak tasinmaktadir. Dogru paketleme ve düzenli tasima islemi sonrasinda firmamiz yerlestirme konusunda da aktif olarak çalismaktadir. Ev ve ofis tasima islemlerinde ev sahiplerine pek is kalmamaktadir. Alaninda uzman ekip ile kisisel esyalariniz disina tüm esyalar en kisa süre içerisinde tasinmaktadir. Bu anlamda kurulumu yapilmasi gereken esyalarda çalisir hale getirilerek yeni yere ev ya da ofis sahiplerinin isteklerine göre yerlestirilmektedir.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin