Akgün Nakliyat

27 Ocak 2019 Pazar tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Akgün Nakliyat

  • Denizli / Merkezefendi
  • 27 Ocak 2019 Pazar
  • 103 kişi görüntüledi
4.0

Akgün Evden Eve Nakliyat

Tasinmak için günler öncesinden hazirlanmaniza ya da yüklü tutarlar ödemenize gerek bulunmuyor. Hatta artik tasindiktan sonra demonte esyalarinizin yeniden montaji için masrafa girmenize de gerek yok. Çünkü bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak hem kisa sürede uygun rakamlara hizmet veriyoruz, hem de montaj hizmetini ücretsiz ayaginiza getiriyoruz. Özellikle giysi dolaplarinizi, ünitelerinizi, mobilyalarinizi ya da beyaz esyalarinizi ustalikla monte ediyor, sizlere ekstra bir is ya da masraf birakmiyoruz.

Firmamiz daha güvenli ve hizli bir nakliye hizmeti verebilmek için asansörlü sistemler kullanmaktadir. Bu sistemler sayesinde esyalariniz merdivenlerden tasinmaz, pencere ya da balkonlardan bu sistemler araciligi ile direkt araçlara yüklenir. Bu sayede isçiler ile esya tasimaya son verilmis oluyor. Insan gücü ile yapilan esya tasima islemleri çok daha risklidir. Ayrica da daha uzun bir süreç alir. Ancak bu sistemler sayesinde esyalarinizin birkaç saat içinde yüklenmesi ve indirilmesi mümkündür.

Paketleme hem sikici, hem de oldukça fazla zaman alan bir islemdir. Ayrica gazete kâgidi gibi siradan ambalajlar ile paketleme yapmak güvenli degildir. Bunun yerine nakliye sektörüne özel gelistirilmis balonlu ve dayanikli ambalajlar bulunmaktadir. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bu ambalajlar ile esyalarinizi kendimiz paketlemekteyiz. Üstelik günler öncesinden degil, nakliyenin gerçeklesecegi gün yaptigimiz paketleme islemi sayesinde, zamaniniz da sizlere kalir.Sigortali tasimacilik sayesinde pek çok kisi ya da kurum, nakliye esnasinda zarar gören esyalarinin ücretini geri alabiliyor. Ancak ne yazik ki amatör nakliye yapilanmalari bu uygulamayi hala kullanmamakta. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak yillardir sigortali olarak nakliye hizmeti vermekteyiz. Özellikle isyerlerinizde bulunan teknolojik yeni ürünleriniz, bu sigorta kapsaminda güvenle ve titizlikle tasiniyor.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin