Akcanakliyat

16 Şubat 2019 Cumartesi tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Akcanakliyat

  • Istanbul / Besiktas
  • 16 Şubat 2019 Cumartesi
  • 35 kişi görüntüledi
4.0

Akcanakliyat

Tasima sürecinde yasanan zorluklari ortadan kaldiran ve müsterilerinin her zaman isteklerini önemseyen firmamiz Besiktas evden eve nakliye ile ilgili hizmet vermektedir. Yenilikçi ve son teknoloji cihazlari takip ederek hizmetimize dahil ediyoruz. Böylece çok daha pratik bir sekilde ev tasimasini kisa sürede gerçeklestiriyoruz. Müsterilerimiz ile yapacagimiz sözlesme ile sizin menfaat ve çikarlarinizi gözetiyoruz. Mutfak esyalari kirilmaya çok egilimli oldugu için muhafaza saglayan paketleme malzemeleri ile sarilarak saglam kolilere yerlestiriliyor. Böylece çok daha kolay ve zorlanmdan tasiniyorlar. Esyalariniz aramizda yaptigimiz sözlesmede de yer aldigi üzere sigortali olarak tasinmaktadir. Böylece yasanacak sorunlara karsi en iyi telafi yöntemine gidilmektedir.

Büyük olan esyalar için de evin en uygun yerine kurulmus olan asansör sistemi her konuda avantaj saglamaktadir. Buzdolabi, televizyon, çamasir ve bulasik makinasi gibi elektronik olan esyalar hassas oldugu için asansöre dikkatli bir sekilde sarilarak dengeli bir sekilde yerlestirilmektedir. Besiktas Evden eve nakliyat isini yapan araçlarin bakimi düzenli olarak yapildigi için arizalanip yolda kalma gibi bir durum asla yasanmaz. Evinize önceden kesif amaçli geldigimizde esyalarinizin azlik çoklugunu analiz ederek fiyat çikariyoruz. Böylece adaletli bir ücretlendirme saglanmis oluyor. Kredi karti ve nakit ödeme seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sistemli ve planli bir sekilde hareket eden ekibimiz söz verilen zamanda tüm isleri bitirmektedir.

Besiktas Ev tasima sürecinde magdur olmamak isteyen kisiler bizi tercih ettigine kesinlikle pisman olmazlar. Web sitemizde tüm tasinma sürecinin görsel ve bilgileri detayli olarak yer alir. Bu kafasinda soru isareti olan kisler için aydinlatici olmaktadir. Mobilyalarin monte islemini saglayacak olan montaj ekibi de talebe bagli olarak devreye girmektedir. Saglikli bir sekilde kurulum yapilarak sorunsuz bir sekilde esyalarinizi kullanabilirsiniz.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin