8.5.2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Boyada Profesyonel Hizmet

Boya ve badana konularinin yalnizca evinizin estetik anlamda güzel görünmesi için yapildigini düsünmemelisiniz. Boya ayni zamanda mimari bir sanat demektir. Bu nedenle de isini kaliteli bir sekilde yapan firmamiz bu ayricaligin her zaman bilincinde olmayi tercih etmistir. Her türlü boya ve badana islemlerinde sizlere hizliligin yani sira temiz bir ortam teslim etmeyi kendimize amaç edindik ve bunu da yaparken de en yüksek verimi en uygun fiyat kalitesiyle gerçeklestirmeye kendimize hedef bildik.

Firmamiz 1993 yilinda faaliyete geçti ve geçen 25 yillik süre içerisinde profesyonel çalismalarla yolumuza devam ettik. Hem bilgimiz hem de becerimiz isiginda yolumuza devam ederken ayni zamanda bünyemizde çalistirdigimiz tüm personellerin de egitimlerine önem verdik.

Firmamizin ismi bizim için bir güvence oldugu kadar sizin için de bir güvencedir. Ister eviniz olsun isterseniz ofisiniz binalarinizin iç ve dis boyamalari da dâhil olmak üzere her türlü tadilat ve tamirat islerinizi sorunsuz ve kaliteli bir sekilde gerçeklestirebiliriz.

Bizim için uygulamayi çözüm haline getirmis bir firmada diyebilirsiniz

Müsterilerimizin bizlere 25 senede göstermis oldugu güven dogrultusunda onlardan aldigimiz destekle yolumuza devam ediyoruz. Bizim için müsteri memnuniyeti her zaman bir onur olmustur. Genis vizyona sahip uzman çalisanlarimiz sizden gelebilecek her türlü talebi degerlendirerek kendi fikirlerini de size aktarmayi tercih etmistir. Bu sayede güven çerçevesi içerisinde yol almak bizim sektör içerisindeki marka kalitemizi de her zaman ön plana çikarmistir.

Sloganimiz “önce güven sonra hizmet” hizmet demektir yillar önce devraldigimiz bu güven bayragini da bugüne kadar hiçbir sekilde indirmedik ve indirmeyecegiz de.

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin