Önerilen

Profesyonel Ekip Arkadaslariyla Çalisan Servis

Yasam Asansör, makine dairesiz asansörler, insan asansörleri, elektrikli asansörler, sedye asansörleri, yük asansörleri, servis asansörleri, panoramik asansörler ve Engelli asansörlerinin bakim, revizyon, montaj, kurulum, onarim ve servis hizmetlerini vermektedir. 


Asansörlerinizin ve çevre birimlerinin kullanim ömürleri sonunda sorun çikarmasi durumunda, konusunda uzman personelimiz ariza tesbitiyle soruna müdahale edilip güvenle çalismasi saglanir.Asansörlerinin servis bakim onarimlarinda kullanilan yedek parça ve ekipmalar Ülkemizin ve dünyanin önde gelen üreticilerinin ürünleri olup kalite olarak birinci siniftir. 


Servis Bakim Onarimda görev yapan teknik personelimiz konusunda uzman olup tüm egitim ve sertifikalari tamdir. Böylece arizanin tesbitinden onarim ve tamiratin yapilmasina kadar geçen süre son derece kisadir.Yasam Asansör, asansör bakim, servis, onarim, tamir, montaj, yenileme, revizyon, 7/24 acil asansör ariza, asanör kontrol kartlari, asansör kumanda panolari, asansör revizyon kutulari, asansör kabinleri, kat kapilari, asansör makine motor, asansör komponentleri, asansör yedek parça ve ekipmanlari, paket asansör sistemleri konularinda ürün ve hizmet sunmaktadir.

Firmamiz; tecrübeli kadromuz, kaliteden ödün vermeyen kosulsuz müsteri memnuniyeti ilkesi, ekonomik fiyatlandirma anlayisi ile kuruldugu günden bugüne Asansör sektörüne hizmet vermektedir.


Asansör Bakim yönetmelikleri dogrultusnda asansörlerinizn periyodik bakimlarinin yapilmasi, kesintisiz himet vermesi, güvenlik ve konfor yaninda yeni teknoloji ürünleri ile revizyonun yapilmasini konusunda profesyonel çalisma arkadaslarimiz ve toplam kalite yönetimi anlayisimiz ile vermekteyiz...


Anahtar teslim asansör montaj isleri ile yasam ve çalisma alanlariniza deger katan asansörleri tasarlayip projelendirip imalat ve montajini yapmaktayiz...

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1.6.2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita