Önerilen

Kırmadan Dökmeden Su Tesisat Hizmeti

Firmamız 


Akıllı Tesisat

 İstanbul içinde tüm semtlere servis vermektedir.7/24 arayabilir kırmadan su kaçak bulma konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz , randevu işlemlerini de çağrı merkezimizden yaptırabilirsiniz .
Cihaz kullanılmadan yapılan tespit işleminden tadilat masrafları çıkmaktadır . Kırılan onlar fayans size ek tadilat masrafları çıkarır oysa sorunlu bölgeyi kırmadan bulan firmamız yaptığı onarımlara da % 100 garanti vermektedir .
Evin duvarında nemlenme kabartı ve sararmalar varsa mutlaka bir yerden su kaçağı vardır . Uzman bir firma tarafından kontrol yapıldıktan sonra teşhis yapılmaktadır .Su kaçaklarının başınıza açtığı dertten usandınız mı , arayın o halde su tesisat kaçağı sorunuzu ortadan kaldıralım .
İş yeri , daire , okul ,han ve dış alan fark etmez sizin sorunlarınıza anında müdahale ediyoruz . Kırmadan su arıza tespiti sayesinde sadece sorunlu bölge bulunur .Sebebi bilinmeyen ve uzun süren su arızaları için artık canınızı sıkmayın uzman kadromuzla yanınızdayız.
Damlayan su kaçakları yayılan kötü kokulardan bıkmadınız mı ? evinizi kırdırmadan önce bir düşünün kırılan onlarca fiyata yazık değil mi , kırmadan su kaçağı tespiti için bizi arayınız . 7 gün 24 saat,tesisat ve tamir hizmeti vermek amacıyla kurulan,internet ve telefondan gelen servis,tamir,su kaçak tespit taleplerine en kısa sürede ulaşarak müşteri memnuniyeti esaslı hizmet veren bir servis noktasıdır.


Biz bu yirmi beş yıl,teknolojik değişime yönelik atılan adımlarla istikrarın ön planda tutulduğu hızlı yeniliklerin, köklü yapısal teknoloji değişimini takip ederek sektörümüze farklı hizmet farklı teknoloji ve ekipmanla yeni bir bakış açısı kazandırdığımızı biliyoruz. Sektörümüzdeki taklit zihniyetli meslektaşlarımızdan bir adım önde olduğumuzu görmek doğru kulvarda olduğumuzu bilerek koşmamızı sağlıyor .Bilgi ve deneyimi kullanmayı bilen eğitimli personellerimiz siz değerli müşterilerimizin zamanının değerli olduğunu bilerek ve en kısa sürede kaliteli hizmet vermeye söz veriyoruz.

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

6/1/2019 tarihinde aramıza katıldı

Harita