Önerilen

Oto Ekspertizde Kalitenin Adresi


Efe Oto; Ekspertiz ,Oto Test Merkezi ,Otonubil Garanti , gibi hizmetleriyle, ikinci el otomobil almayı veya satmayı düşünen herkese, büyük avantajlar sunuyor.


Efe Oto, tarafsız hizmet anlayışı ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile araç alım ve satımlarında yaşanan problemleri çözmek ve insanların aracını bilerek almasını ve satmasını sağlamaktır . Araç alım ve satımlarındaki araçların mevcut durumu hakkındaki bilgileri , (kazalımı değişeni varmı boyalımı motoru nasıl gibi v.b) soruları,teknolojik cihaz ve ekipmanlar ile testlerini yaparak görüntülemekte ve belgelendirmektedir.


Otomobil sektörüne kattığımız değer ve sunduğumuz hizmetler ile sıfır araç almak isteyenlerin Efe Oto varken neden ikinci el otomobil almıyorum?’ demesini sağlayan Efe Oto aracınızın a dan z ye tüm testlerini yaparak aracınız hakkındaki tüm bilgileri hem yazılı hem görsel olarak size sunmakta ve internet sitemizde dilediğiniz zaman görmenizi sağlamaktadır.Efe Oto oto test & oto ekspertiz franchise sistemine başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda ki formu doldurarak franchise talebinizi bize iletebilirsiniz.Sistem yöneticilerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.racınız hayal ettiğiniz gibi çıkmayabilir. 2. El otomobil beğendiniz ama durumu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, size en yakın Efe Oto Oto Test Merkezlerine gelerek beğendiğiniz aracın tüm testlerini yaptırabilir, araç hakkında tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Bilerek almanın ayrıcalığını Efe Oto ile yaşayın.Efe Oto ekspertiz olarak bizi diğer firmalardan ayıran temel özellik kurumsal bir hizmet anlayışı ve tecrübeli uzman kadromuzla ekspertiz hizmetini sizler için en uygun fiyatlarla sunmamızdır. Oto ekspertiz hizmetimiz sayesinde almak istediğiniz araç hakkında tüm teknik özellikleri anında öğrenebilir ve dilediğiniz hizmetten yararlanabilirsiniz.

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

5/16/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita