Önerilen

İstanbul Genelinde Hizmet Veren Oto Ekspertiz

Otomobil servis ekipmanları sektöründe 32 yılı aşkın süredir uluslararası kalite standartlarında başarıyla hizmet veren Yeşil Oto Ekspertiz, Computest markası altında oto ekspertiz cihazlarının satış, servis ve bayilik hizmetlerini vermektedir.


Belirli koşulları sağlayan müşterilerine bayilik vererek, oto ekspertiz istasyonlarını kurumsal bir çatı altında yürütmelerine yardımcı olmaktadır. 

Yeşil Oto Ekspertiz, Computest markası altında başlıca Motor Test, Fren Test, Amortisör Test, Yana kayma, Boya ve Kaporta ölçü , Araç altı inceleme, Şase Ölçümü, Lastik ölçümü, Akü Test, Far ayar ve Kaçak kontrolü yapılmasını sağlayan ve incelenen araçta mevcut olabilecek her çeşit arıza tespitini gerçekleştiren ürünlerin, müşterilerinin talebine bağlı olarak ayrı ayrı veya bir paket halinde satışını gerçekleştirmektedir.


Yeşil Oto Ekspertiz, otomobil servis ekipmanları sektöründe uzun yıllardır yalnızca bu alana odaklanmış olmanın verdiği tecrübe ve 27 personelden oluşan uzman ekibiyle müşterilerine üstün kalitede hizmetler sunmakta ve bu hizmet kalitesini her geçen gün artırmayı hedef edinmektedir.


Bu amaçla,Yeşil Oto Ekspertiz uzun yıllardır Corghi, Ecotechnics, Capelec, Spanesi, Tecnomotor gibi otomobil servis ekipmanları sektörünün önde gelen, konusunda uzman üretici firmalarıyla çalışmaktadır.


Müşterilerine sağlamakta olduğu etkin servis hizmetlerini uzun yıllar devam ettirmeyi hedefleyen Yeşil Oto Ekspertiz, satışını gerçekleştirdiği ürünlerin servis hizmetlerini de uzun yıllar boyunca sağlayabilmek adına temsilciliğini yaptığı üretici firmaları değiştirmemektedir.


Bununla birlikte, sektöre ilişkin uluslararası fuarları sürekli olarak takip etmekte ve en son teknoloji ürünleri ürün gamına eklemektedir.


Yeşil Oto Ekspertiz olarak amacımız, tüm otomobil servis ekipmanlarında olduğu gibi Computest Oto Ekspertiz cihazları bakımından da, her zaman müşterilerimizin ihtiyacının olduğu ve uzun süre herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilecekleri, gerek duyulduğunda yedek parçalarına ulaşabilecekleri ve yine her ihtiyaç duyduklarında hızlı ve kaliteli servis hizmetinden yararlanabilecekleri ürünlerin satışını gerçekleştirmektir.

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

5/15/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita