Önerilen

Avcılar'da Bulunan En Kaliteli Oto Ekspertiz

Hayatımızda lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline dönüşen ve bir çoğumuzun vazgeçilmezi olan otomobiller, cazibelerinin yanında bir o kadar da karmaşık yapıya sahip birer ulaşım araçlarıdır. Karmaşık olan bu mekanik yapının anlaşılabilmesi ve yorumlanabilmesi tam anlamıyla bir uzmanlık gerektirmektedir. Bu açıdan değerlendirildiğinde ikinci el araç alırken veya satarken en çok ihtiyaç duyduğumuz şey tam anlamıyla sunulabilecek bir uzman desteğidir.


Bizlerde sektörde farkındalık oluşturup bu ihtiyacı karşılayabilmek için, uzman kadrolarımız, son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlarımız ile güvenilir ve profesyonel bir ekspertiz hizmeti sunmak amacıyla, 2018 yılı itibari ile firma olarak kurumsal sektördeki yerimizi aldık.


Şubemizde DYNOBİL kurumsal markasının üretmiş olduğu son teknolojiye sahip araç test cihazları kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm cihaz ve ekipmanlarımız, TSE standartlarına uygun olup, ISO ve CE belgelidir. ISO 9001:2008, ISO 9001:2015, TÜV Austriahellas, TSEK gibi kalite belgelerine sahiptir.


Şubemizde çalışan teknisyenlerimizin tamamı alanlarında liyakat sahibi olup, TSE standartlarının öngörmüş olduğu yeterlilik belgelerine ve DYNOBİL eğitim sertifikalarına sahiptir.Kurumsal yapısıyla gelişen dünya düzeninde sektörde yaşanan tüm yenilik, değişim ve gelişimin takip edeni değil belirleyeni, vagonu değil lokomotifi olarak gerekli AR-GE çalışmalarını yapan; sektöre güven ve profesyonellik veren lider bir kuruluş olmak.Ege Otomotiv temsil ettiği markaların gücünü emaneti olarak gören sektördeki gelişmeleri yakından takip edip, en kısa sürede çalışma sistemine entegrasyonunu sağlayan güvenilir, objektif ve profesyonel ekspertiz hizmeti sunan kurumsal bir şirkettir.

Firma olarak kalite politikamız;Tarafsızlık, dürüstlük, güvenirlilik, profesyonel bakış açısı, müşteriye değer, çalışanların mutluluğu, yeniliklere açık olma ve alınan kararlarda fikir birliği.

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

5/16/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita