Önerilen

Yk Nakliyat

Taşınma sürecini zahmetsiz bir şekilde geçirmek isteyen kişiler için Merkez ev taşıma işini sorun olmaktan çıkarıyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesi şimdiye kadar müşterilerimizi memnun etmiştir. Bu bizim için en iyi referanslar arasında yer alır. Her zaman yenilikçi yaklaşım ve çözümlerle işimizi yapıyoruz. Sektörümüzdeki etkinlik ve fuarlara katılım gösterip en yeni teknoloji cihazları bünyemize dahil ediyoruz. Böylece çok daha kısa sürede ve pratik olarak işimizi bitirmiş oluyoruz. Güvenliğin öneminin farkında olarak eşyaları so derece dikkat ve hassasiyet içinde taşıyoruz. Web sitemizde yaptığımız işlerin detayları bilgi görselleri ile birlikte incelemeniz için bulunuyor. Her şeye zorlanmadan adres üzerinden ulaşılabilir.

Merkez Evden eve nakliyat sürecinde küçük ve hassas olan eşyalarınızı hijyenik naylon poşetler ile sarıp, sağlam kolilere düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Böylece hem derli toplu olup kolay bir şekilde araçlara taşınıyorlar. Ekibimiz farklı noktalarda görev alıp doğru şekilde organize oldukları için çok hızlı bir nakliye süreci geçirilmiş oluyor. Büyük olan parçaların taşınmasını kolaylaştıran asansör sistemi evin balkonuna ya da farklı uygun noktasına kurulup dengeli bir şekilde yerleştirilerek zahmet çekilmeden taşınıyor. Güler yüzlü ve anlayışlı olan personelimize her türlü ekstra isteklerinizi bildirebilirsiniz. Bu durumu o an olan çalışma ortamına dahil ederek hareket ederler.

Mobilyaların taşınması da Merkez evden eve nakliye sürecinin hassas olan tarafları arasında yer alıyor. Dolap ve buna benzer eşyaların sökülme işini yapan montaj ekibimiz dikkatli bir şekilde işini yaptığı için sağlıklı bir şekilde mobilyalar kullanılmaya devam edilir.  Monte yerlerinde zedelenme ya da buna benzer durumların oluşmasına kesinlikle fırsat verilmez. Ücretlendirmelerimiz çok uygun olduğu için bütçeleri hiç bir şekilde zorlamaz. Ödemeler kredi kartı ve nakit olarak yapılabilir.

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

2/16/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita