Önerilen

Ünlü Evden Eve Asansörlü Taşıma

Uzun zamandır nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli gelişip yenileniyor. Teknolojik teçhizatlarımız sayesinde artık nakliye sandığınızdan çok daha kısa sürüyor. Çünkü eşyalarınızı araçlarımıza yüklemek ve yeni ev ya da işyerlerinize çıkarmak için asansörlü sistemler kullanıyoruz. Ankara evden eve nakliyat firması olarak, bu sistemleri ilk kullanan nakliye şirketlerinden biriyiz. Üstelik araçlarımız da nakliyeye uygun geliştirilen, son teknoloji kamyon ve tırlardan oluşuyor. Bu sayede eşyalarınız çok daha güvende taşınıyor.

Eğer nakliye esnasında eşyalarınız zarar görür ise yenisini almak için ekstradan bir masrafa katlanmak zorunda kalırsınız. Üstelik sıradan nakliye firmalarından da yaptıkları hata için herhangi bir hak talep edemezsiniz. Ancak bizler oluşturduğumuz nakliye sigortaları sayesinde, eşyalarınızı taşıma öncesi güvence altına alıyoruz. Yani eşyalarınız zarar görse dahi, bu poliçeler doğrultusunda tarafınıza ödeme sağlıyoruz. Üstelik Ankara evden eve nakliyat firması olarak bu ürünümüzü yalnızca şehir içi taşımacılıkta değil, şehir dışı taşımacılıkta da kullanıyoruz.

Firmamız diğer nakliye şirketlerinden farklı olarak monte hizmeti de vermektedir. Yani taşınırken demonte olan beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız hatta elektronik ya da dijital cihazlarınız, yeniden kurulum gerektirir. Pek çok insan, taşındıktan sonra bu eşyalarının kurulumu için usta çağırmak zorunda kalır. Ancak bizler Ankara evden eve nakliyat firması olarak bu eşyalarınızı ücretsiz olarak kuruyoruz. Dilerseniz tarafımızı arayabilir ve anahtar teslim bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde çalışan eksperlerimiz, size en ekonomik rakamı vermek için çalışıyor. Üstelik eksperlerimiz adresinize gelerek eşya tespitinde bulunurken sizlerden de herhangi bir ücret talep etmiyor. Aynı zamanda günün her saati çalışan bir müşteri destek hattımız da bulunuyor. Artık kurumsal ve işinde uzman kişilerden nakliye hizmeti almak sandığınızda 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1/18/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita