Önerilen

Ümraniye Can Evim Nakliyat

İşyerlerinizin taşınması noktasında güvenilir bir firma arıyorsanız, tüm nakliye ihtiyaçlarınız için firmamıza güvenebilirsiniz. Ofis taşıma konusunda firmamız bir numara. İşyerleri, mağaza, fabrika, ofis, dükkan gibi birçok farklı çalışma alanının taşınmasında detaylı hizmetlerimizle sizlerleyiz. Ekspertiz yapılarak kapsamlı işyerlerinin taşınmasını, planlayarak ve özenle gerçekleştirmekteyiz. Uzmanlarımız yapılması gerekenleri önceden programlar. Eşyaların tasnifi ve listelenmesi işlemleri yapılır. Bundan sonra eşyalar paketlenir, hepsi kendi özelliklerine uygun olarak ambalajlanır. Özenle araçlara yüklenir. Yol şartlarına dayanıklı olan araçlarımızla yeni adrese doğru yola çıkar. Yeni adrese gelindiğinde eşyaların çıkarılması ve yeni adreste özenle yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Tüm bu işlemlerin yapılması, sigortalı  olarak şekillenir. Nakliye sigortası kapsamında, bir hasar ya da kayıp durumunda tazmin işlemi müşterilerimize yapılır.

Ümraniye Nakliyat ofislerin taşınması ve genel anlamda işyerlerinin taşınması işlemlerinde kapsamlı ve titiz çalışılması lazımdır. İşyerlerinde kasa, evrak, çok önemli dokümanlar, bilgisayar ve elektronik cihazlar, önemli ofis mobilyaları bulunmaktadır. Bunların nakliyesinde uzman olmak lazımdır. Bir bilginin kaybı, bilgisayarın hasar alması, evrakların kaybedilmesi o işyeri için son derece önemli zararlara neden olabilir. Bu noktada, firmamıza güvenebilirsiniz. Eşyaların tasnifi yapılır ve hepsi defalarca kontrol edilir. Araca bundan sonra alınır. Paketleme ve ambalajlama özenle yapılır.

Ümraniye Nakliyat yeni adreste yine düzene uygun şekilde yerleşim yapılır. Siz yeni işyeri adresinize geldiğinizde, düzenin tamamen kurulduğunu görürsünüz. Sitemizden firmamız hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Taşınma noktasında fiyat bilgilerini de alabilirsiniz. Sizden istenen bilgileri girdikten sonra fiyat teklifini de kısa sürede alabilirsiniz. Bundan sonra nakliye konusunda rezervasyonunuz alınacaktır. A dan z ye tüm işlemleri yaparak size hiçbir iş bırakmamaktayız. Siz adresinizde bekleyeceksiniz. Bir sonraki iş gününde hazır olarak yeni adresinizde işyerinizi bulacaksınız. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/6/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita