Önerilen

Uğur Evden Eve Nakliyat

Sultangazi nakliyat hizmeti almak temelde kolay görünür. Kişiler ya da firmalar, kurumlar, herhangi bir firma ile çalışalım, taşınma işini halledelim diye düşünürler. Oysa firma seçiminin gelişigüzel yapılması, beklenmeyen birçok sorunun ortaya çıkmasına neden olur. İşinde özenli olmayan firmalar, eşyalarınızın taşınmasında savruk davranır, eşyaların türlerine ve hasar alma risklerine uygun şekilde ambalajlama yapmazlar. Uygun kutulara ve muhafazalara koymazlar. Bunu sonunda, değer verdiğiniz eşyalarınız ciddi hasar alabilir. Kaybolabilir. Üstelik bu kayıplarınızın tazminini almakta da zorlanabilirsiniz. Çalıştığınız firma donanımlı ve yetkili değilse, bu tür istenmeyen durumlarla karşılaşma riskiniz çok fazladır. Profesyonel ve titiz çalışma anlayışına sahip firmalardan yardım alırsanız, yorulmadan yeni adresinize taşınabilirsiniz.

Firmamız Sultangazi nakliyat kapsamında, memnun eden çalışma alanları sunmaktadır. Evden eve taşımacılık, parsiyel taşımacılık, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, ofis ve kurumsal taşımacılık, asansörlü taşımacılık hizmetlerimizle sizlerleyiz. Tüm hizmet alanlarımızda dört dörtlük hizmet sunan bir firmayız. Çünkü programlı çalışmak önemli ilkemizdir. Ekspertiz incelemesi yapılarak, müşterilerimizden yapılacak işlem konusuna sağlıklı bilgi alınarak hazırlıklarımız başlar. Bundan sonra, elemanlarımız, araç sayımız ve kullanılacak ambalaj malzemelerimiz belirlenir. Hidrolik asansör sistemi kullanılacaksa, bu kapsamda araçlarımız alınır. Tüm eşyalar listelenir, tasniflenir. Buna göre kayıt altına alındıktan sonra, eşyaların türlerine göre paketlenmesi gerçekleştirilir. Hasar alma riskini sıfıra indiren özel havalı poşetler kullanılmaktadır. Bu noktada uzmanlığımıza ve deneyimlerimize güvenebilirsiniz.

Az eşyalı parsiyel taşımacılıktan, çok sayıda ve kapsamlı Sultangazi nakliyat hizmetlerine kadar tüm işlemleri profesyonelce yapmaktayız. Kurumsal taşımacılık işlemleriniz için de firmamıza güvenebilirsiniz. Fabrika,ofis,mağaza taşımacılığı son derece uzmanlık isteyen işlerdir. Bunları başarı ile gerçekleştirecek kapasiteye sahibiz. Sigorta poliçesi ile güvence altına alınan taşımacılık hizmetlerimize güvenebilirsiniz. Bize güvenin ve memnun kalacaksınız. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/4/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita