Önerilen

Timuroğlu Nakliyat

Maltepe ev taşıma oldukça zahmetli bir iştir. Eşyaların toplanması, paketlenmesi ve taşınması titiz davranarak yapılmasını gerektirir.  Çalışan kimselerin ne bu duruma ayıracak zamanları olmayabilir. Eşyaların hasar almayacak şekilde paketlenmesi, duvara monte edilen dolapların sökülmesi ve elektrikli aletlerin sökülüp takılması için profesyonel anlamda bilen kişilere ihtiyaç duyulur. Bunun için piyasa da taşımacılık hizmetini gerçekleştiren firmalar bulunur. Firmalar 7/24 hizmet vererek arz talep ilişkisini dikkate alırlar. Taşınan kişi için firmanın kalitesi, güvenilirliliği ve profesyonelliği önem taşır. Firmanın güvenilirliği, kendisine ait bilgilerinin sitesinde yer alması ve daha önce firmanın hizmetlerinden yararlanan kişilerin yorumları dikkate alınarak firma seçimi yapılır.

   Firma seçimi yapıldıktan sonra ev sahibi taşınma planını yapmalıdır. Böylece oluşabilecek aksiliklerin önlemi alınmış olur. Taşınılacak olan tarih firmaya bildirilir. Anlaşma yapıldığı sırada sözleşme imzalanır. Böylece firma tarafından kaynaklanan bir aksilik oluştuğunda sorumluluk kabul etmek durumunda kalır. Aynı şekilde problem ev sahibinden dolayıysa firma durumu üstlenmek zorunda değildir.  Ev sahibi talep etmediği sürece eşya paketleme işlemi firmaya ait değildir. Eşyalar paketlenirken dikkatli davranılmalı kırılabilirlik özellikleri göz önünde tutulmalıdır. Paketlerin numaralandırılması yerleştirme işlemini kolaylaştırır. Ayrıca imzalanan sözleşmeye eşyaların bir listesi de eklenmelidir. Liste ispat niteliğini taşır. Maltepe ev taşıma işleminde elektronik eşyaların sökülüp takılması firmanın bünyesinde ki bilinçli personellere ait olur.

   Firmaların sağladığı avantajlar arasında nakliyat sigortası yer alır. Sigorta sayesinde herhangi bir kaza neticesinde oluşan zararlar ev sahibi açısından masraf oluşturmaz. Sigorta tüm zararı karşılamak durumunda kalır.  Firma seçiminde yalnızca fiyat etkili olmamalıdır. Firmanın müşteri potansiyeli, hizmet kalitesi ve hizmet verdiği semtler seçim esnasında etkili olmalıdır.  Maltepe ev taşıma hizmeti sorumluluk sahibi ve tecrübeli personeller tarafından verilmelidir.

 

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/13/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita