Önerilen

Tikanoğlu Evden Eve Nakliyat

Değerli İstanbullu hemşerilerimiz, İstanbul içinde şehir içi taşımacılık ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizle sizlerleyiz. Uzun ya da kısa mesafe olarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Parsiyel taşımacılık, yani az sayıda eşyaların, örneğin öğrenci evlerinin taşınmasından, villa tipinde çok oda sayısı olan evlere kadar, evden eve taşımacılık hizmetlerimiz söz konusudur. Ofis taşımacılığı hizmetlerimiz de her zaman profesyonel şekilde sizlerledir. İstanbul evden eve nakliyat kapsamında, en iyisini sunan, parmakla gösterilen firmayız. Sizlere %100 müşteri memnuniyeti sunmayı hedeflemekteyiz ve hedeflerimize de hizmetlerimizle ulaşmış durumdayız. Sitemizde tıklayın ve taşımacılık noktasında fiyat teklifimizi alın.

İstanbul evden eve nakliyat fiyat teklifimiz almak için nereden taşınıyorsunuz, nereye taşınıyorsunuz bu bilgileri girdikten sonra, fiyatı hesapla butonundan sistemden hesaplama yaptırabilirsiniz. Bu şekilde anlık olarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Net bilgi almak için eski evinizin oda sayısını, kaçıncı katta olduğunu, yürüme mesafesi ve asansör olup olmadı bilgilerini de girebilirsiniz. Bu şekilde kısa sürede net rakamlara ulaşacaksınız. Nakliye fiyatlarınızı hemen, anlık şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca evden eve nakliyat konusunda, taşımacılık günü almak için anında rezervasyon da yaptırabilirsiniz. Size en kısa zaman içinde, uygun  zamanı verecek, dediğimiz tarihte de adresinizde olacağız.

İstanbul evden eve nakliyat işlemlerimizde, malum İstanbul şehrinde hayli kalabalık bir hayat akışı olduğundan, esnek mesai saatlerini uygulamaktayız. Geç saatlere kadar çalışan, tatil günlerinde uygun olan müşterilerimizi de düşünmekteyiz. Hafta sonlarında, mesai günlerinde geç saatlerde ve bayram gibi özel günlerde de sizler için çalışmalarımızı yapmaktayız. Eşyalarınızın firmamızda özenle ve güvenle taşınacağına emin olabilirsiniz. Paketleme,ambalajlama, kutulama işlemlerini sizin eşyalarınıza, sizden daha fazla özen göstererek yapmaktayız. Asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz de donanımlı olarak firmamızda uygulanmaktadır değerli hemşerilerimiz.

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/3/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita