Önerilen

Pektaş Ev Ofis Taşıma

Değer verdiğiniz ve yeni yuvanızda da kullanmak istediğiniz ev eşyalarınızın nakliyesinde emin ellere güvenmelisiniz. Birçok evden eve nakliyat firması olduğunun farkındayız. Nakliye firmaları arasında seçim yapmakta da zorlanabilirsiniz. Sahip olduğumuz deneyim, referanslarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkelerimizle, firmamızda aradıklarınızı fazlasıyla bulacaksınız. Resmi web sitemizden firmamız hakkında tüm incelemelerinizi yapabilirsiniz. Müşterilerimiz için çağrı merkezimiz de sürekli aktiftir ve size destek olmak, yardımcı olmak üzere beklemekteyiz. Maltepe evden eve nakliyat konusunda size sunduklarımızdan memnun kalacaksınız. Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir, vizyonumuz ise firma olarak kendimizi geliştirmek ve müşterilerimize en modern,en titiz hizmeti sunmaktır.

Maltepe evden eve nakliyat başvurusu yapmadan önce, firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için, nereden nereye taşımacılık yapmak istediğiniz, evinizin oda sayısı gibi birtakım bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girmeniz için özel bir bölümümüz var ve doldurmanız için temel bilgisayar bilginizin olması yeterli. Kolayca işlem yapabilirsiniz. Öte yandan, çağrı merkezimizden ya da online olarak sitemizden de personelimizin size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Rakamlarımızın birçok firmaya göre uygun olduğunu göreceksiniz. Sizin bütçenizi, sizden daha çok düşünüyoruz değerli müşterilerimiz. Nakliyat tarihi için firmamızdan randevu almak da son derece kolay.Birkaç dakika içinde online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ekiplerimiz, Maltepe evden eve nakliyat hizmeti sunmak için söz verdikleri tarih ve saatte kesin olarak yanınızda olurlar. Sözümüz senettir değerli müşterilerimiz. Yüksek katlarda için hidrolik sistemli asansör sistemimiz bulunmaktadır. Bu şekilde, elemanlarımızın eşyaları kat kat indirmesine gerek kalmadan, direk ve sağlıklı şekilde eşyaların indirilmesi ve yeniş adreste yerleştirilmesine olanak sunmaktayız. Çalışmalarımız, planlı ve programlı şekilde, belirli bir düzen içinde gerçekleşmektedir. Firmamızın iş disiplinine güvenebilirsiniz. Kırılacak eşyalar, dayanıklı beyaz eşyalar ve elektronik cihazlarınızın güvenle taşınacaktır.

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/3/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita