Önerilen

Özyigit Nakliyat

Oturdugunuz evden tasinmaniz gerekiyorsa bunu tek basiniza organize edemezsiniz. Rahat bir sekilde tasinmak için evden eve nakliyat hizmeti veren bir tasima firmasinin destegini almalisiniz. Ev tasima düsündügünüz kadar kolay degildir. Bu isin uzmanlari tasinma sürecinin her asamasini en ince detayina kadar planlar. Firmanin tasima ekibi evinizde yaptiklari ön degerlendirmeye uygun sekilde esyalarinizi hasar görmeyecek sekilde yeni evinize kadar tasiyacaklardir. Tasima sirasinda esyalariniz degerinden sigortali olacak, hasar riskinin azaltilmasi için asansörlü tasima hizmeti verilecektir.Nakliyat isiyle ugrasan firmalar evden eve tasima hizmetini her geçen gün gelistirmektedir. Herkesin yasaminda bir tasinma deneyimi olabilir. Bunu en iyi sekilde atlatmak, esyalari zarar görmeden tasiyabilmek önemlidir.

Tasinmak istediginiz yeni eviniz ayni semte, ayni sehirde ya da baska bir sehirde olabilir. Tasima firmasi ile görüserek sehirlerarasi nakliyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Tasima fiyatlari herkesin esyalarinin oranina, oturduklari ve tasinacak evin özelliklerine göre degisebilir. Tasinacaklari evin baska sehirde olmasi halinde fiyatlara yakit farki disinda baska ilave olmayacaktir.

Ofis tasima için de profesyonel yardim almaniz isinizi kolaylastiracaktir. Ofiste bulunan mobilyalarin ve esyalarin hasar görmeden tasinmasi için tecrübeli bir ekip size yardimci olacaktir. Mobilyalarin demontaj ve yeni ofisinizde montaji firmanin çalisanlari tarafindan yapilir. Ayrica esyalar sigortali ve asansörlü tasinacaktir. Nakliye asamasinda esyalarin zarar görme riski oldukça azalacaktir.Evinizde yer kaplayan hemen kullanmayacaginiz esyalarinizi ya da geçici olarak baska bir yerde ikamet edeceginizden dolayi esyalarinizin tamamini ev depolama hizmetinden yararlanarak uygun kosullarda muhafaza edebilirsiniz. Tasima firmalari bu avantajli hizmeti de müsterilerinin yararlanmasi için düzenlemistir. Esyalariniz her türlü olumsuzluktan korunacak sekilde depolanir. Esyalarini saklamak isteyenler makul bir ücret karsiliginda bu hizmetten yararlanabilir.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

26.1.2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita