Önerilen

Özak Nakliyat

İstediğiniz yani size bağlı, ya da zorunlu birtakım nedenlerle evinizi bir noktadan diğer bir noktaya taşımanız gerekebilir. Bu durumda, Kartal ev taşıma hizmeti almak için sizi memnun edecek bir firma ile çalışmalısınız. Gelişigüzel hizmet sunan, güvenli olmayan, hatta yetki belgesi bile olmayan uzak durmanızı önemle tavsiye ederiz. Firmamıza bu noktada sonuna kadar güvenebilirsiniz. Dürüst çalışmalarımız ile size sunduğumuz fiyat tekliflerinde, durmadan değişiklik olmaz. Size verdiğimiz rakamlar nettir. Ekstra maliyetlerden bahisle sizi zor durumda bırakmayız. Fiyat tekliflerimiz de son derece ekonomik, sizi rahatsız etmeyecek rakamlardadır. Memnun kalacağınızdan eminiz. Hem sitemiz üzerinden, hem çağrı merkezimizden, hem de whatsapp üzerinden firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kartal ev taşıma noktasında, hem parsiyel taşımacılık, hem de kapsamlı ve çok sayıda eşya taşınmasına kadar çeşitli derecelerde taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Her işlem bizim için aynı değerde ve özende dir. Sözleşmemizi imzalarız ve sigorta kapsamında eşyalarınızın tazmin yolu açık olmak üzere işlemlerimizi yaparız. Sizden aldığımız bilgilerle, rezervasyon tarihinizde ekiplerimiz adresinizde olur. Araç, malzemelerimiz ve ekiplerimiz eksiksiz olarak hazırlanır. Bundan sonra, eşyaların türlerine göre ayrılması ve paketleme, ambalajlama işlemlerinin yapılması söz konusu olur. Mobilyaların da özenle demontesi ve yerleştirilmesi işlemi yapılır. Aynı hizmetimiz elektronik eşyalarda da özenle gerçekleştirilir. Sizi yormadan, gerekli tüm işlemleri uzman ekibimizle gerçekleştiririz.

Yeni adresinizde bizi güvenle ve memnu şekilde bekleyebilirsiniz. Kartal ev taşıma faaliyetlerimiz kapsamında, bugüne kadar birçok evin taşınması işlemini gerçekleştirdik. Size de yardımcı olmaktan memnun olacağız. Her zaman firmamızda yukarıda belirttiğimiz kanallardan iletişime geçebilirsiniz. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/3/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita