Önerilen

Nisan Nakliyat

Nakliye, gelişmiş teknolojik cihaz ve teçhizatlar sayesinde artık çok daha basit bir işlem haline geldi. Özellikle çok yüksek katlarda oturan kişi ya da kişilerin taşınması için eskiden yalnızca insan gücü kullanılırdı. Hal böyle olunca da insan gücünün neden olduğu bazı aksilikler, eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanırdı. Ancak şimdilerde asansörlü taşıma sistemleri kullanılmakta. Bu sistemler sayesinde çok yüksek binalarda bulunan konut ya da işyerleri yalnızca birkaç saat içinde boşaltılıp, yerleştirilebilmekte. Bizler Ankara evden eve nakliyat firmalarından biri olarak, nakliye alanındaki gelişme ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize her daim daha hızlı, daha profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Firmamız müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde, yalnızca İstanbul’da değil, tüm Türkiye’de faaliyetlerine devam ediyor. Özellikle paketleme gibi hem sıkıcı, hem de oldukça uzun bir süre gerektiren aşamayı sizler için üstleniyoruz. Üstelik paketleme sırasında, en dayanıklı malzemeleri kullanıyor, işimizi asla şanda bırakmıyoruz.

Ankara evden eve nakliyat firmalarının pek çoğu, açık kasa kamyon ya da kamyonetler ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ancak bu durum da hem trafikte tehlike oluşturabiliyor, hem de eşyalarınızın kasadan düşüp zarar görmesine neden olabiliyor. Bizler yıllardır kapalı kasa, uzun ve geniş lojistik araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. En yoğun işyeri ve ofislerinizi dahi tek araç ile hızlı bir şekilde taşıyabiliriz. Üstelik eşyalarınız bu işlevsel araç kasalarımızda asla zarar görmez.

Firmamızın sizler için sunduğu avantajlar bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda kullanmış olduğumuz sigortalı taşımacılık sözleşmelerimiz sayesinde, sizin bütçenizi de garanti altına alıyoruz. Taşıma sırasında, sigorta kapsamına giren herhangi bir eşyanız zarar görür ise tarafınıza o eşyanızın bedelini Ankara evden eve nakliyat firması olarak ödüyoruz. Bu sayede eşyalarınızın zarar görmesinden kaynaklı gireceğiniz maddi zararı da karşılamış oluyoruz. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1/18/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita