Önerilen

Nihal Nakliye

Hizmet sektörleri çetin rekabet koşullarının yanı sıra, sunulan hizmetlerin de zor olduğu ve alanına göre uzmanların hizmet vermesini gerektiren sektörlerdendir.  Çankaya Evden eve nakliyat hizmetleri, hizmet sektörlerinin en zorlu olanlarından biridir. Taşıma işlemlerinin en baştan itibaren planlı ve sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve sonuçlandırılması konusunda birçok uzmanın birlikte çalışması zorunludur. Ekspertiz, planlama, demontaj, ambalajlama, taşıma, istifleme, nakliye, taşıma ve yerleştirme aşamalarının her birinde farklı uzmanlıklara ihtiyaç duyulur. Bu aşamalardan herhangi birinde yaklaşımın amatör olması, tüm taşıma işleminin de problemlerle karşılaşmasını ve sağlıksız sonuçlanmasına neden olur. Sektörde çok uzun ve başarılı çalışma yıllarında dayanan bir birikim ve deneyim elde etmiş olan firmamız, alanlarında profesyonel teknik ekipleriyle en sağlıklı taşınma uygulamalarını garanti ediyor.

Tüm Çankaya nakliye işleminin sigortalı bir şekilde gerçekleştiriliyor olması, aynı zamanda sigorta şirketlerinin şart koştuğu standartlarla yapılmasını zorunlu kılıyor. Bu durum sektörde çok yüksek hizmet standartları uygulayan firmamızın hizmet yaklaşımını doğrudan etkiliyor. Kurumsal yapısının tüm avantajlarını tüketici lehine kullanmakta olan kuruluşumuz, tüketicilerin ihtiyaçlarına ve özel isteklerine odaklanmış bir hizmet sunumu gerçekleştirmeye devam ediyor.

Benzer olarak özellikle kurumsal ihtiyaçlara odaklı özel çalışmalar yürüten kuruluşumuz,Çankaya ofis taşıma gibi uygulama ihtiyaçlarına en profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirebilme kapasiten sahiptir. Firmamız, bu alanda daha önce oluşan pratik şansının oluşturduğu deneyim sonucunda, bilgisayarlar, server, ofis malzemeleri ve mobilyaları ve daha hassas teknolojik eşyaların taşınabilmesi amacıyla özel bir yaklaşım sergilemektedir. Teknolojik temelli birçok farklı türde ürünün ofislerde bulunması ve bu eşyaların yüksek değerde veri saklıyor olması, çok büyük hassasiyetle taşınmalarını zorunlu kılar. Ofislerin çalışma gücünde kaybın en az düzeyde olması beklentisi, bu tür taşıma uygulamalarının hem hassas ve hem de en hızlı şekilde yapılması beklentisini oluşturur. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1/19/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita