Önerilen

Nakliyeci24

Hem İstanbul’un, hem de ülkenin en güvenilir nakliye firmalarından biriyiz. Bu güvenimizi ise kullandığımız ekipmanlara, usta kadromuza ve ekonomik fiyat politikamıza borçluyuz. Ayrıca taşımacılık için özel olarak tasarlanmış araçlarımız ile eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınıyor. Bu araçlarımızın kasası her türlü eşyanıza uygun olarak geliştirildiği için, eşyalarınızın devrilme, birbirine çarpma ve düşme riski bulunmuyor. Üstelik güneş, çiğ, don, yağış da taşınmanız için artık engel teşkil etmiyor. Çünkü araçlarımız kapalı kasa olarak, her mevsim taşımacılık yapacak şekilde dizayn edilmiştir.

Özellikle kullanmış olduğumuz asansörlü sistemler, taşınmayı kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. Çünkü bu sistemler sayesinde tek seferde, onlarca eşyanız araca alınabiliyor. Üstelik insan gücünden uzak bir teknoloji olduğu için, insan gücünün oluşturabileceği riskleri de bertaraf ediyor. Merkez evden eve nakliyat firması olarak, bu sistemlerimiz ile hem evlerinizi, hem de işyerlerinizi taşıyabiliyoruz. Bunun teknolojiler ile yükleme yapabilmek için pencere ya da balkonlarınızı kullanıyoruz. Artık merdivenlerden gürültülü ve riskli şekilde eşya taşıma derdine son.

Bizimle daha önce çalışmış olan firma ve kişiler, fiyat politikamızı iyi bilirler. Bizler her daim ekonomik rakamlara, üstün kalite hizmet vermek için çalışırız. Hatta bunun için de Merkez evden eve nakliyat firması olarak bünyemizde ücretsiz eksper bulundurmaktayız. Eksperlerimizin amacı, eşyalarınızı kontrol ederek sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaktır.

Eşyalarınızı taşıdıktan sonra görevimiz sonlanmıyor. Merkez evden eve nakliyat firması olarak taşıdığımız eşyalarınızı paketlerinden çıkarıyoruz. Sizler eşyalarınızı hangi odaya isterseniz hepsini tek tek yerleştiriyoruz. Hatta elektronik cihaz ve beyaz eşyalarınızı kurup, çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz. Kısacası, anlaştığımız tutarı ödeyerek hem nakliye, hem de monte hizmeti satın alabiliyorsunuz. Hemen arayın ve randevunuzu oluşturun. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1/19/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita