Önerilen

Merdiven Çıkan

Kapsamlı bir nakliye hizmeti almak isteyen kişi ya da kurumların tercihi İstanbul evden eve nakliyat firması olarak bizler oluyoruz. En büyük farkımı ise sigortalı taşımacılık hizmeti de veriyor olmamız. Yani bu hizmet sayesinde, eşyalarınız zarar görse dahi tarafımızdan hak talebinde bulunabiliyorsunuz. Zaten firma olarak güvencemiz altında olan eşyalarınızın zarar görmesi halinde sizlere ödeme sağlıyoruz. Sizler de eşyalarınız konusunda hassassanız hemen bizi arayın ve sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi edinin.

Bizimle çalışmanın bir diğer avantajı da paketleme ile uğraşmayacak olmanızdır. Zaten amatör bir paketleme yapmak, eşyalarınızı korumayacağı gibi, kaybolmasına da sebep olabilir. Büyük bir eşya kargaşa içinde kaybolmamanız için bizler varız. Taşınma öncesinde gelir ve tüm eşyalarınızı, giysilerinize kadar paketleriz. Üstelik düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz paketleme sayesinde, hiçbir eşyanız da kaybolmaz. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak, paketleme hizmetini de ücretsiz olarak sağlayan nadir şirketlerden biriyiz.

Taşınma esnasında meydana gelen zararların pek çoğu insan faktörü kaynaklıdır. Yani eşyalar merdivenlerden indirilir ya da çıkarılırken zarar görür. Ancak bizler insan faktörünü çok daha az kullanıyor ve makineleşme yolunda hızla ilerliyoruz. Müşterilerimize asansörlü sistemler ile hizmet veriyor, eşyaların merdivenlerden çıkarılma ya da indirilme devrine son veriyoruz. Üstelik günümüzde hala bu teknolojilerden faydalanmayan yüzlerce amatör nakliye firması bulunmakta.

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak tüm hizmetlerimizi kurumsal kimliğimiz çerçevesinde vermekteyiz. Dilediğiniz zaman bize ulaşabilmeniz için bir destek hattına da sahibiz. Bu hattan günün her saati ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kaydınızı alır almaz sizlere ücretsiz olarak eksper yönlendirir ve eşyalarınızın kontrolünü sağlarız. Kontrol sonrasında ise sizlere en uygun fiyat teklifimizi sunarız. Her zaman kaliteli ve uygun bir firma olduğumuzu da iddia etmekteyiz. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

2/8/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita