Önerilen

Melih Nakliyat

Herkes taşınırken eşyalarının zarar görme korkusunu yaşar. Hatta bu korku nedeniyle nakliye esnasında gözetimde olur. Ancak bizler, yıllardır anahtar teslim taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bu denli çok güvenilir olmamızın altında yatan temel neden usta, güvenilir ve eğitimli ekibimiz. Ancak teknolojik sistemlerimizin de bunda payı büyük. Çünkü Merkez evden eve nakliyat olarak kullandığımız asansörlü taşıma sistemleri, eşyalarınızın sıfır hasar ile araçlara yüklenmesini sağlıyor. Üstelik tüm ve ya da işyerinizde bulunan eşyalarınızı çok kısa bir sürede araçlara yükleyebiliyoruz.

Artık günler öncesinden eşya paketleme derdine de son. Çünkü paketlemeyi sizler için gerçekleştirecek uzman bir ekibimiz var. Bu ekibimiz taşınacağınız gün gelip, ilk olarak tüm eşyalarınızı paketler. Ardından araçlara yükleme işlemi gerçekleşir ve bu sırada asansörlü sistemler kullanılır. Tüm bunlar alanında uzman olan ekiplerimizin kontrolünde gerçekleşir. Yani sizin en günler öncesinden eşyalarınızı paketlemenize, ne de taşınma süreci boyunca kontrol halinde olmanıza gerek kalmaz.

Merkez evden eve nakliyat firmaları arasında, tüm Türkiye’ye hizmet veren, müşteri memnuniyet oranı en yüksek yapılanmalardan biriyiz. Teknolojiden etkin bir şekilde faydalanıyor ve yenilikçilik ilkesini benimsiyoruz. Araç filomuz da yeni, kapalı kasa ve donanımlıdır. Eşyalarınız bu araçlarımız ile taşınırken asla sarsılmaz, birbirine zarar vermez ve devrilmez. Özellikle teknolojik ve hassas cihazlarınız için endişelenmenize gerek bulunmuyor.

Evlerinizde ya da işyerlerinizde bulunan pencere ve balkonlardan eşyalarınızı araçlara yükleyebiliyoruz. Nasıl mı? Elbette asansörlü sistemlerimiz sayesinde. Kısacası artık gürültülü ve riskli taşımacılığa son. Çünkü bu sistemlerimiz sayesinde insan gücü kullanılmadan yükleme sağlanıyor. Bu daha az risk doğurduğu için, eşyalarınızın zarar görme olasılığı düşüyor. Ayrıca Merkez evden eve nakliyat olarak asansörlü taşıma sistemlerini kullanmadan önce, gerekli tüm önlemler de alınıyor. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1/19/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita