Önerilen

Kilercioğlu Evden Eve Nakliyat

Değer verdiğiniz, ayrı bir sevdiğiniz ev eşyalarınızın emin ellerde taşınması için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Maltepe Ev taşıma hizmetlerimiz başta olmak üzere, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, şehir içi taşımacılık, şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizle sizlerleyiz. Evleriniz çeşitli büyüklüklerde olabilir. Bekar beyler ve bayanların az eşyalı ve odalı evleri için parsiyel taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Bu kapsamda, çok az sayıda eşyalarınızın paketlenmesi ve kutulanması, uygun araca özenle yerleştirilmesi işlemlerimiz yapılmaktadır. Öte yandan, çok sayıda odaları ve eşyaları olan evlerde de taşımacılık hizmetlerimiz, son derece kapsamlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Çok sayıda eşyaların da firmamız tarafından tasnifi profesyonelde yapılmaktadır.

Maltepe Ev taşıma hizmetlerinde, programlı hareket etmek firmamız için çok önemlidir. Buna göre, kırılacak cam eşyaların ayrılması ve paketlenmesi özenle yapılmaktadır. Mutfak eşyaları, özenle saklanması ve taşınması gereken hassas eşyalar, beyaz eşyalar, bilgisayar ve elektronik cihazlar uzmanların elinde özenle paketlenmektedir. Taşımacılık hizmetlerimizde, uzman görüşü ile en doğru çözümleri sizlere sunmaktayız. Bu sayede, bir hasar, kaybolma riski olmadan, size üzen sonuçlar olmadan taşımacılık işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Marangozlarımız mobilyalarınızın gereği gibi taşınması işlemini üstlenmektedir. Mobilyaların paketlenmesi ve yerleştirilmesi, demontesi yapılmışsa, yeni adreste montajının yapılması söz konusu olmaktadır. Elektrik teknikerlerimiz ise, elektrikli eşyaların taşınmasında gerekli işlemleri yapmaktadır.

Maltepe Ev taşıma konusunda, tüm eşyalarınızın güvenli şekilde taşınmasını sapladığımız gibi, çeşitli riskleri de ön planda tutarak, sigorta poliçesi kapsamında sizlere hizmet sunmaktayız. Hasar durumunda zararımızı sigorta poliçesi ile tazmin etmekteyiz. Müşterilerimize en iyisini sunmak firmamızın temel ilkelerinden en önemlisidir.

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/3/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita