Önerilen

İzmir Nakliye

Taşımacılık alanında öncü firma olarak sizinleyiz değerli müşterilerimiz. Firmamız hakkında bilgi almak için sitemize 7/24 tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda, hem fiyat teklifi almak hem de rezervasyon yaptırmak için de firmamızdan kesintisiz olarak hizmet alabilirsiniz. Çalışmalarımız, evden eve nakliyat, işyeri, kurum taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat, şehiriçi taşımacılık, asansörlü nakliyat olarak şekillenmektedir.

Taşımacılık işlemlerimizin kapsamı ne olursa olsun her zaman titiz ve özenli şekilde çalışmaktayız. Parsiyel taşımacılık olarak birkaç eşyanın taşınmasına kadar, çok sayıda eşya olarak fabrika taşımacılığına kadar sizinleyiz ve özenimiz aynıdır. Ülkemizin bir ucundan diğer ucuna Bayraklı şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimiz de güvenle sizinledir. Araçlarımız uzun yola dayanıklı ve eşyaların hasar görmesini önleyecek şekilde sarsılmaz özelliklerdedir. Araç kapasitemiz çok sayıda eşyanın taşınması için yeterli ve modellerimiz yenilenmektedir. Bakımlı ve deneyimli sürücülerimizle beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak araçlardır. Eşyaların gerekli şekilde muhafazasının yapılarak araçlara yerleştirilmesi işlemlerimiz de büyük bir özenle ve uzmanlıkla yapılmaktadır. Bu noktada firmamıza güvenebilirsiniz. Hava kabarcıklı özel malzemeleri kullanmaktayız. Koli,kutu ve silindir çeşitlerimiz her eşyanın taşınması için özel şekilde düzenlenir.

Bayraklı şehirlerarası taşımacılık Kırılacak eşyaların özenle paketlenmesi önemlidir ve bu konuyu firmamıza bırakabilirsiniz. Elektronik eşyaların ve evlerde bolca bulunan beyaz eşyaların taşınması da teknisyenlerimiz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Elektrik teknisyenlerimiz ekibimizde yer alır. Marangozlarımız da mobilyaların demonte ve montajında çalışırlar. Mobilyaların yeni adresinde düzenlenmesini sağlarlar. Hasar durumunda ise sigorta sistemimiz devreye girer, ancak bu son derece az rastlanan bir durumdur. Deneyimli ve titiz çalışan ekiplerimiz eşyaların hasar görmeden taşınmasını sağlar. Buna uygun şekilde malzeme kullanmamızı da ekleyebiliriz. Sonuç, müşterilerimizi memnun edecek nakliye işlemlerinin gerçekleşmesidir. yüksek katlar için ise asansörlü taşıma sistemlerimiz devreye girmektedir. Yüksek katları çıkmak yerine direk asansör sistemini kullanmak çok daha uygundur. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/6/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita