Önerilen

istanbul anadolu yakası sancaktepe evden eve nakliyat


Sancaktepe nakliyat firmaları ne kadar profesyonel hizmet verirse müşteri memnuniyeti de o kadar garantidir. Tabi profesyonel olmak için sektördeki değişim ve yenilikleri de yakından takip etmek gerekir. Bundan 10 yıl öncesine gittiğimizde taşınma insanlar için gerçekten endişe verici bir durumdu. Kırılan eşyalar, sorumluluğu üzerine almayan nakliye firmaları ve zahmetli bir taşınma süreci gerçekten insanlar için bir kâbustu. Oysaki şimdilerde büyümek ve kazanmak isteyen firmalar taşıma konusunda gelen konfor beklentilerine fazlası ile cevap verebilmek için bir tatlı bir yarış halindeler. Hizmette çeşitlilik de müşterinin geri çevrilmemesi adına son derece önemlidir. Örneğin bir firma yalnızca şehir içi taleplere cevap verebiliyor ve bu konuda da yeterli araç sayısı olmadığından dolayı müşteriye çok ileri tarihlere gün veriyorsa bu firma baştan kaybetmiş demektir. Bu yüzden her alanda nakliyat hizmeti, geniş araç filosu ve yeterli personel Sancaktepe nakliyat firmaları için profesyonelliğin simgesidir diyebiliriz.

Depolama, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma ve asansörlü taşıma hizmetleri de sık sık gelen talepler arasındadır. Sancaktepe nakliyat firmaları bu konuda eksik olursa müşteri başta firmalara kayacaktır. Garantili ve sigortalı taşıma son yıllarda müşteriye güven vermek için tüm firmalar tarafından benimsenen bir çalışma prensibidir. Bu sorumluluğu üzerine almayan firmanın tercih edilmesi söz konusu bile değildir. Yeni adreste eşyaların taşıma işlemi ve montajı tamamlandıktan sonra müşteri eşyaları ile ilgili tüm incelemeleri yapmalıdır. Bir eksik veya hasar varsa bunu anında göstermelidir. Firma bu sorumluluğu aldığı için telafisini de yapmakla yükümlüdür. Bu sorumluluk tabi ki firmanın paketleme, ambalajlama ve taşıma sürecinde daha dikkatli ve titiz çalışmasında etkili rol oynamaktadır. Planlı ve sorunsuz bir taşıma hizmeti için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirmeler

Emre D. 4.5
12/30/2018 4:53 AM

5 ayrı firmadan almış olduğum teklifler içinde fiyat olarak en uygun teklifi Süleyman nakliyat firması yaptı.Yapılan işler hakkında bir çok olumlu geri dönüş olmuş.Taşıma günü anlaştığımız gün ve saatte kapı önünde hazır bekleyen personeller ve büyük bir araç vardı.Eşyalarımız tek tek sarılıp paketlendi tüm taşıma işlemi istediğimiz kriterlerde gerçekleşti diyebilirim.Buradan emek veren tüm personellere sizlerin nezhinde bir kez daha teşekkür eder.Hayırlı işler dilerim gönül rahatlığıyla arayabileceğiniz bir firma.

Bildir

Değerlendirme gönderin

user

3/6/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita