Önerilen

İnal Evden Eve Nakliyat

Ülkemizin her yerinde, ilden ile ve ilçeden ilçeye nakliye ihtiyaçlarınızda firmamızla çalışabilirsiniz. Esenyurt şehirlerarası nakliyat hizmetleri kesinlikle hafife alınacak çalışmalar değildir. Bu şekilde nakliye hizmeti sunacak firmaların birtakım altyapılarının ve özellikli kapasitelerinin olması gerekir. Yol şartları, her mevsim ayrı özellikler göstermektedir. Bu şartlara uyum sağlayacak araçların olması çok önemlidir. Ayrıca araçların uzun yollarda eşyaların sarsılmasını önleyen, zarar görmemesini sağlayan özelliklerinin olması çok mühimdir. Bu noktada, firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Araçlarımızı taşımacılık alanında en yeterli ve mükemmel modelleri üreten markalardan seçmekteyiz. Sigortalı ve sürekli bakımları yapılan araç filomuza son derece güveniyoruz. Sürücülerimiz de yetkin ve çok dikkatli, uzun yıllardır bizimle çalışan isimlerdir.

Esenyurt şehirlerarası nakliyat yapılmasında en önemli detaylardan biri de eşyaların güvenli şekilde, paketlenmesi, ambalajlanmasıdır. Uzun mesafe ve birçok farklı yol özelliklerinde taşınacak eşyaların belirli standartlar düşünülerek yola hazır hale getirilmelidir. Firmamız elemanları bu konuda bir numaradır. Öncelikle eşyaların sınıflandırılması ve kaybolma ihtimaline karşı listelenmesi işlemleri yapılır. Kırılacak eşyalar ayrı paketlenir. Bunlar özel kutulanır. Elektronik eşyaların, beyaz eşyaların özenli şekilde sökülmesi ve taşınması yapılır. Mobilyaların demontesi için marangoz ekibimiz hizmet sunmaktadır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra araca alınır. Firmamız yüksek katlar için asansörlü sisteme de sahiptir. Yeni adreste ise özenle paketlerin açılması ve eşyaların orijinal haline gelecek şekilde yerleştirilmesi işlemi yapılır.

Ülkemizin batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine her yöne güvenilir ve hızlı nakliye işlemlerimiz için altyapımız yeterlidir. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimizle sizlerleyiz ve hasar durumunda, hemen tazmin hükümlerimiz devreye girer. Eşyalarınızın uzun mesafelerde de ilk günkü gibi kalmasını istiyorsanız, mutlaka firmamızdan yardım almalısınız. Siz aracınızla özel eşyalarınızı alıp yeni adresinizde bekleyebilirsiniz. Firmamızı gerisini halleder. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/6/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita