Önerilen

Hürriyet Nakliyat

Kartal Nakliyat firmaları seçerken dikkat edilmesi gereken birtakım esaslar bulunmaktadır. Bunların olup olmadığını incelemek ve seçimlerde özen göstermek gerekir. Ev eşyalarımız olsun, işyeri eşyalarımız olsun, hepimiz bütçemizden önemli bir miktar ayırarak eşyalarımızı satın almaktayız. Bu nedenle bizim için maddi önemleri yüksektir. Öte yandan, manevi değerleri olan eşyaların da olduğunu belirtmek yanlış olmaz. Bir hasar olması durumunda üzülmemiz normaldir. Birde tazmin edilmemesi çok daha üzücü olacaktır. Bu nedenle, güvenilir ve sağlam referansları olan firmaları seçmek önemlidir. Nakliyat firmaları arasında parmakla gösterilen seçeneklerden olan Kartal nakliyat firmamıza güvenebilirsiniz. Garantili ve sigortalı olarak size hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti en önemli ilkelerimizden biridir ve bunun için emek veririz.

Bu noktada ilk adım nakliye fiyatlarımızdan başlamaktadır. Sitemizden bazı temel bilgileri girerek kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Evinizin durumu, taşıma yapılacak mesafe, oda sayısı gibi bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Nakliye tarihi için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hızlı rezervasyon sistemimizle en yakın tarihi net olarak alabilirsiniz. Tarih gün ve saat olarak size net şekilde bildirilecektir. Bu noktada sizin uygun tarihleriniz de elbette dikkate alınacaktır. Ekiplerimiz belirtilen tarihte adresinizde olacaklar. Firmaları seçerken taşımacılık konusunda ne kadar özenli olup olmadıklarını da incelemelisiniz. Biz özel üretim havalı poşetleri kullanmaktayız. Bu şekilde, hassas eşyaların kesinlikle hasar almadan taşınmasını sağlamaktayız. Kutulama ve ambalajlama işlemlerimiz de hasar olmadan taşınma sağlar.

Taşıma firması seçerken sigorta kapsamında çalışmalar sunanlar seçmenizde önem taşımaktadır. Eşyaların hasar görmesi ya da kaybolması gibi beklenmeyen durumlar olabilir. Bu noktada, size nakliye sigortası imkanları sunacak firmalardan hizmet almalısınız. Firmamız sigorta kapsamında hasarları karşılamaktadır ve sizi mağdur etmemekteyiz. Çalışmalarımıza ve müşteri memnuniyeti ilkelerimize güvenebilirsiniz. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/4/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita