Önerilen

Hasret Nakliyat ve Emlak

Çalışma alanlarınızda bir adres değişikliği yapmak isterseniz, bunu firmamızla güvenle ve aklınızda soru işaretleri yapmadan yapabilirsiniz. Ofislerin, fabrikaların, mağazaların, kurumların taşınması ev taşınmasından biraz daha farklıdır. Ev eşyalarının nakliyesi de sonuna kadar özen gösterilmesini gerektirmektedir. Ancak, işyeri taşımacılığında biraz daha özen gösterilmesi gerekmektedir. Buna göre, herhangi bir evrakın kaybolması, bilgisayarların hasar görmesi, çalışanlar için son derece önemli veri kayıplarının yaşanmasına neden olabilir. Bu nedenle, yetki belgesi ve sertifikası olan bir firmadan yardım almalısınız. Firmamız tam anlamıyla beklentilerinizi karşılayan özelliklere sahiptir.

Çalışma alanlarımız olarak evden eve Çankaya nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, depolama, asansörlü taşımacılık, marangoz taşımacılık hizmetlerimizle sizlerleyiz. Sigortalı taşımacılıklarımızla zarar görmeden sonuç alacaksınız. Ofis taşıma çalışmalarından önce, gerekli olması durumunda ekspertiz incelemesi yapılmaktadır. Bundan sonra gerekli hazırlıklar yapılmaktadır. Eşya sayısı, araçların ve ekibimizin hazırlanması, ambalaj ve muhafaza malzemelerinin temini işlemleri de yapıldıktan sonra, rezervasyon gününüzde nakliyat işlemlerimiz gerçekleştirilir. Ofis taşıma kapsamında evrakların, belgelerin kutulanması, mobilyaların marangozları mız tarafından taşınması, kırılacak eşyaların, elektronik eşyaların uygun şekilde yerleştirilmesinin yapılması işlemleri de gerçekleştirilir. Donanımlı şekilde araçlara yerleştirilmesi işlemi yapılır. Asansörlü nakliye hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Sitemizden ve çağrı merkezimizden bilgi ile fiyat teklifi alabilirsiniz. Sitemizde, nereden nereye bilgilerinizi girebilirsiniz. Kısa sürede fiyat teklifini alabilirsiniz. Rezervasyonunuzu dakikalar içinde yaptırarak taşınma tarihinizi de alabilirsiniz. Sitemizde çalışma izinlerimiz ile ilgili bölümümüzde tüm resmi belgelerimizi bulabilirsiniz. Eşyaların ambalajlanmasında, kutulanmasında ve araca yerleştirilmesinde ustalarımız özenle çalışmaktadır. Bu konuda özenli bir firmayız. Araçlarımız sarsılmayan, yola dayanıklı özellikler dedir. İçiniz rahat şekilde çalışma alanlarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz. Çok memnun kalacaksınız. Eşyalarınızı yeni ofisinizde bekleyebilirsiniz. Sizi yormadan, gerekli işlemlerin hepsini bizler yapacağız. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/5/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita