Önerilen

Fettahoglu Evden Eve Nakliyat

Ev eşyalarınızın nakliyesinde güvenilir ellerle çalışmanız son derece önemlidir. Bu noktada size yardımcı olacağını iddia eden birçok firma olabilir. Bu firmaların güvenilir olup olmadıklarını ancak bir ön inceleme yaparak anlayabilirsiniz. Mantar gibi türeyen firmaların çoğunun sertifikası bile olmadığını biliyor musunuz? Pendik Nakliyat Gerçekten, yasalara uygun ve yönetmelikler tarafından düzenlenen yetki belgesi alması gereken firmaların bu belgelere haiz olmayanları da taşımacılık hizmetlerini yapmaktalar. Her anlamda dört dörtlük hizmet sunan firmamız olarak evden eve nakliyat hizmetlerinde sizlerleyiz. 

Firmamız parsiyel taşımacılıktan kapsamlı ve çok eşyalı ev taşımalarına kadar birçok alanda sizlerle. Parsiyel taşımacılık olarak, parça eşya taşınması örneğin çok az eşyalı öğrenci evlerinin taşınması firmamız çalışmaları kapsamındadır. Öte yandan, villa tipinde çok odalı ve eşyaları olan evlerin taşınması işlemlerinde bize güvenebilirsiniz. Pendik Nakliyat eşyalarınızın özenle tasnifi yapılır ve tüm eşyalar kendi özelliklerine uygun olarak paketlenir. Yola dayanıklı şekilde paketleme ve kutulama işlemleri yapılır. Her nakliyat işlemimiz için daha önce kullanılmayan, paketinden yeni açılan malzemeleri kullanmaktayız. Personelimiz arasında marangoz ve elektrik eşyaların taşınması konusunda uzman teknikerlerimiz bulunmaktadır. Mobilyalarınızı ve elektrik cihazlarınızı rahatlıkla firmamıza teslim edebilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamızın sigortalı olduğundan da bahsetmeliyiz. Tüm taşıma işlemlerimizde eşyaları sigorta kapsamında taşımaktayız. Bir hasar durumunda, siz değerli müşterilerimizin hasarları tazmin edilmektedir. Firmamızın güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizi üzmeden, her sorunuza yanıt vererek ve size devamlı destek olarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Firmamız şehir içi ve dışı olmak üzere destinasyonlarda hizmet sunmaktadır. Uygun fiyatlarımız ve esnek çalışma saatlerimizle sizinle olduğumuzu belirtelim. Güvenilir ve hızlı nakliyat için yola dayanıklı ve bakımı düzenli yapılan araç filomuzla her zaman  sizlerleyiz. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/3/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita