Önerilen

Eyüpoğlu Evden Eve Nakliyat

Lojistik hem tecrübe, hem de donanım gerektiren bir sektördür. Eğer tecrübesiz bir firma ile çalışırsanız, eşyalarınızın zarar görmesi ve taşınmanın tüm günü alması kaçınılmazdır. Oysa bizler İstanbul evden eve nakliyat firması olarak, yıllardır bu sektörü içinde, kurumsal anlamda nakliye hizmeti vermekteyiz. Özellikle asansörlü sistemler gibi teknolojik teçhizatlara sahip olmamız sayesinde, taşınmayı yalnızca birkaç saate sığdırabiliyoruz. Ayrıca bu teknolojiler sayesinde eşyalarınız çok daha güvenli bir şekilde taşınmış oluyor. Deneyimli personellerimiz asansörlü sistemlerin kurulumu ve kullanımı esnasında gerekli tüm önlemleri alıyor.Eşyalarınızın taşınma sırasında zarar göreceğini düşünebilirsiniz. Bunun en önemli nedeni de taşınma sırasında kırılan, çizilen ve bozulan eşyalardır.

Genellikle çalışan hatasından kaynaklanan bu riski ortadan kaldırmak için paketlemeyi de kendimiz yapmaktayız. Balonlu, yanmaya ve yırtılmaya dayanıklı ambalajlar ile paketlediğimiz eşyalarınızı araçlarımıza asansörlü sistemler ile yüklemekteyiz. Ayrıca eşyalarınızı taşıdığımız yerde, yine ambalajlarından çıkarıp yerleştiriyoruz. Dilerseniz siz günün keyfini çıkarırken bizler naklinizi gerçekleştirebiliriz.Herkes taşınma sırasında en çok değer verdiği eşyaların zarar görmesinden endişelenir.

Genellikle bu eşyalar yeni, değerli ya da antika olmaktadır. Ancak İstanbul evden eve nakliyat firması olarak bu endişelerinizi de yok ediyoruz. Çünkü artık sigortalı taşımacılık devri söz konusu. Yani eşyalarınızı anlaşmalı olduğumuz firmalar ile sigortalıyor ve taşıma esnasında zarar görmeleri durumunda tarafınıza ödeme gerçekleştiriyoruz.İstanbul evden eve nakliyat firması olarak nakliyeye özel araç kullanan nadir firmalardan biriyiz. Araçlarımızın iç dizaynı, eşyalarınızın zarar görmemesi için, özel olarak tasarlanmıştır. İstifleme olarak da bilinen, üst üste eşya yerleştirmek firmamızın prensipleri dışındadır. Ayrıca yağışlı havalarda dahi eşyalarınızı güvenle taşıyabiliyor ve en kısa sürede yeni evinize ya da işyerinize ulaştırabiliyoruz. Eğer sizlerde tüm bu hizmetlerimizden uygun rakamlara faydalanmak isterseniz hemen arayın.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1/26/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita