Önerilen

Evgör Evden Eve Nakliyat

Dünya değişiyor artık herşey daha teknik ve teknolojik araçlarla profesyonelce yapılıyor. Tabi bu değişime ayak uyduramayanlar ise kaybolup gidiyor. Taşıma alanında da bu böyle çünkü değişimin kendisidir. Taşınma probleminizi çözüyoruz. Sancaktepe şehirlerarası nakliyat olarak evinizi ya da ofisinizi hem kaliteli hem de hesaplı bir şekilde taşıyoruz. Taşınmak sizin için çok büyük stresli ve karmaşık bir olay olabilir. Ama bu işi profesyonel yapan bir firmanın elinde inanın çok daha kolay ve güvenli. İşte tam da bu nedenle nakliyat işini profesyonelce yaparak siz değerli müşterilerimizin üzerinden bu yükü kaldırıyoruz.

Alanında uzman deneyimli ekip arkadaşlarımız, tüm bakımları zamanında yapılmış son model, ev ve ofis taşımacılığı için özel olarak dizayn edilmiş taşıma araçlarımız, asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde taşınma işleminizi mümkün olan en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz. Sancaktepe nakliyat olarak taşınacak tüm eşyalarınızı taşıma esnasında zarar görmemesi için birinci sınıf kaliteli ve tek kullanımlık temiz ambalajlama malzemeleri ile özenle ambalajlıyoruz. Ayrıca eşyalarınızın expertiz raporlarını aldırarak eşyalarınızı değerleri üzerinden sigortalıyoruz. Bu sayede istenmeyen bir durum oluşması halinde zarara uğramamanızı sağlıyoruz.

Firma olarak Şehirlerarası ve şehiriçi nakliyatın yanı sıra ayrıca ev depolama alanında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz Ev yada ofis eşyalarınızı çeşitli nedenlerle belli bir süre kullanamayacak olabilirsiniz. Bir de bu sürenin sandığınızdan daha uzun sürme ihtimali varsa elbette yüksek ev yada ofis kirası ödemek yerine depolama hizmetinden faydalanmanız yerinde olacaktır. Sancaktepe ev depolama olarak çok daha uygun fiyata eşyalarınızı sizin için eşya depolamak için uygun koşulların sağlandığı her türlü hırsızlık olayına karşı güvenlikli, yangın, deprem vb. durumlara karşı sigortalayarak güvenli bir şekilde dilediğiniz sürede güvenle muhafaza ederiz.

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

2/12/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita