Önerilen

Evden Eve Nakliye Merkezi


Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında başarılı çalışmaları ile müşteri memnuniyeti elde eden firmamıza her anlamda güvenebilirsiniz. Büyük şehirlerin olmazsa olmazları olan yüksek katlı binalar için taşımacılık yapmak özel bir donanım gerektirmektedir. Buna göre, günümüzde hemen hepimizin evlerinin ya da işyerlerinin olduğu yüksek katlı binalar için asansör sistemimizin olduğunu belirtelim. Bu sistem ile dairenizin yüksek katta olsa bile, son derece güvenli şekilde eşyalarınızın aracımıza indirilmesi işlemi yapılır. Yeni adrese ise yine bu sistemle eşyaların yerleştirilmesi sağlanır. Elemanlarımız güleryüzlü, işlerine odaklanmasını bilen, uzman ve dikkatli isimlerdir. İşin detaylarına uygun olarak taşımacılık hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Beylikdüzü nakliyat firmaları seçerken yetki belgesi olan, profesyonel ve iyi referanslara sahip olan firmaları seçmeniz önem taşır. Sitemizde Bakanlık onaylı çalışma izinlerimizi görebilir, referanslarımıza göz atabilirsiniz. Sizlere gerekli izinlerimiz alınmış şekilde hizmet sunmaktayız. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleriniz için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Değerli müşterilerimiz, sigortalı şekilde, sigorta kanunları gereğince sizlere hizmet sunuyoruz. Öte yandan, sözleşme yapmayı da ihmal etmiyoruz.

En önemli Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız parmakla gösterilen bir çalışma ahlakına sahiptir. Marangoz, elektrik teknikerleri, elektronik cihazların ve mobilyaların zarar görmeden taşınması için emek vermektedir. Sürücülerimiz yol şartları ne olursa olsun, hatasız şekilde yeni adrese eşyalarınızın ulaşmasını sağlar. Taşıma görevlilerimiz, eşyaların hasar görme risklerine göre sınıflandırmasını yapar ve ambalajlar, ardından özenle taşıma işlemini gerçekleştirir. Tek bir eşyanın kırılmasına izin vermeden özenle işlemlerimizi yapmak için emek veririz. Çok kapsamlı ev ve işyerlerinin taşınmasında da firmamıza güvenebilirsiniz. Size belirttiğimiz tarihte taşımacılık hizmetimizi yaparız. Gecikmemiz ya da sonradan çıkan fiyat maliyetlerimiz olmaz. En doğru bilgileri firmamızdan alacak, en iyi hizmeti de bizden alacaksınız. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/4/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita